STSL 14/15 H:26 | Çaykur Rizespor 1-5 Fenerbahçe | M.S | 4 Nisan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:26 | Çaykur Rizespor 1-5 Fenerbahçe | M.S | 4 Nisan

Bu sene fenerin takılacagı takımları hemen hemen cogunu bildim.

Bu maçta fener galip gelemeyecek. Ha beraberlik bile iyi sonuc olacak fener için. Hikmet hoca yapacak bi güzellik merak etmeyin.

• Kuyt yoksa GG'den bi yüzde 30 çıkar. Eren Albayrak iyi maç çıkarırsa Gökhan maç içinde zorlanma sebepli sakatlık bile geçirebilir çünkü Kweuke sola deplase olmayı seviyor.
  • Caner'in önünde Alper oynarsa, ki öyle olacak gibi gözüküyor, o kanat Rize için problem olabilir. Orhan Ovacıklı çok çaba gösteriyor ama çok acemi. Sercan Kaya'nın ilerde tehdit yaratması belki Caner'in ileri gitmesi yerine Alper'in geri gelmesini sağlayabilir. İzleyip görecez.
  • Bi de stoperde Viera,Oboabona,Viera'dan hangi ikili oynayacak o önemli. Giray'ın zaman zaman çok sakar olmasının yanında rakip oyuncuları daha iyi tanıyor. Dikkatli seçim yapmak lazım.

rizenin 5 haftadır yenilmemesi çok kötü oldu, düşme hattıyla arasında 8 puan var...rize için şikesine bir maç olabilir:D

Fener balına kaç puan peki?

Leonard Kweuke milli maçta sakatlandı. Büyük ihtimalle Lafferty oynar. O da hem 90 dakika çıkaracak durumda değil hem de yumuşak oyuncu Egemen-Alves arasında kaybolur.

fener kayıpsız geçer...
fırat aydınus denen şikebahçeli de gösterdi ki fener bundan sonra orantısız kollanacak.

Hikmetin fb ye pürüz çıkardıgı pek fazla maç hatırlamıyorum ben.Açık oynar kesin 2 3 yedirtir denyo.

SON DAKİKA: Fenerbahçe'nin Çaykur Rizespor maçı kadrosunda Egemen Korkmaz, Raul Meireles, Diego Ribas ve Dirk Kuyt yer almadı.

Üst Alt