STSL 14/15 H:26 | Çaykur Rizespor 1-5 Fenerbahçe | M.S | 4 Nisan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:26 | Çaykur Rizespor 1-5 Fenerbahçe | M.S | 4 Nisan

Yooo mantigin gülünc sadece. Size kalsa adamlar sikesiz hic bi maci kazanamiyor, onlarda aynisini bize diyince delleniyonuz

~tap
Sizin gibilere kalsa şu şike olaylari patlamadan önce de fener ve aziz tertemizdi. Adamlar şikenin anasını aglatiyor hala gelmissiniz sikeci şerefsiz haysiyetsiz pislikleri savunuyorsunuz. Ve bu da yetmezmis gibi o sikeci şerefsiz haysiyetsiz pisliklerle Galatasarayimizi bir tutup sikeci serefsizleri aklamaya calisiyorsunuz. Bravo size.

Sizin gibilere kalsa şu şike olaylari patlamadan önce de fener ve aziz tertemizdi. Adamlar şikenin anasını aglatiyor hala gelmissiniz sikeci şerefsiz haysiyetsiz pislikleri savunuyorsunuz. Ve bu da yetmezmis gibi o sikeci şerefsiz haysiyetsiz pisliklerle Galatasarayimizi bir tutup sikeci serefsizleri aklamaya calisiyorsunuz. Bravo size.

arkadaş lafını bil de konuş... kimse burada fener şike yapmadı demiyor. ama fener rizede kazanırsa şikedir demek nasıl bir düşünce? ben böyle düşünen adamları görüp gülmek için antuya giriyorum. kasımpaşa 2-0 iken yağları eriyen fenerliler 2-3'ü görünce senin gibi şike demeye başlıyor. Bugün Yılmaz Vural'a güzellemeler yapıyorlar ama gir bir de biz Karabük'ü yenince oku ne yazmışlar... Biz Kasımpaşa'yı şike ile yenmedik. Ama ağıza sakız işte...

Aziz Yıldırım ve avanesi şike yapmıştır. Bu zaten mahkemeyle cartla curtla sabit. Ama bundan sonra hakem tacı yanlış takıma verse şike denir oldu. Bu çeşit kanıtsız safsatalar şikeyi ortaya çıkarmaz... Sadece kısmen kendinizi rahatlatmaya ve Fenerbahçenin tescilli şikesinin kuru gürültünün arasında kaybolmasına neden olur.

Yani madem maçta şike olacak diyorsun, Rize cumhuriyet başsavcısı orada, bulun suç duyurusunda, hamasi konuşma.

Isminin ve soyisminin ilk harfi küçük olanlar şike sevicidir diyince ouwww diyorlar bi de.

Kimseye Galatasaraylılığımı kanıtlamak zorunda değilim. Ama şunu belirtmem lazım bir insan Galatasaraylı olsa bile argumentum ad hominem'de Aziz Yıldırım'la yarışacak nitelikte olabiliyormuş demek. Diyorum ki fener şike yapmıştır ama her şeye de şike demek bu olayı küçültür, sıvılaştırır. Hoop şikeci oluyorum. tek satırda ismi soyismi küçükse "şike sevici"... hemen kanıtlıyor adamcağız savını. bir bilgi vereyim başparmağı kalın, arabası küçük olanların da bir tarafları büyük oluyormuş... kesin bilgi yayalım.

He babam ben şike seviciyim, sen de en iyi galatasaraylısın. Gerçi yazdığın mesajlarda daha Galatasaray'ın şampiyonluk yolundaki yürüyüşüne cesaret verecek bir kelime görmedim ama... öylesin sen. bravo.

Keske puan biraksalar ama nerdee.. Maalesef kazanirlar. Sahsen berabere bile kalsalar, ve biz karabugu yenersek lig biter

rizeyi izledim son 1-2 maç hikmet allah ne verdiyse hücum yaptırıyor hücumda iyiler fakat defansları rezalet fenerin yuhalanan kazmaları bile gol atabilir

Üst Alt