STSL 14/15 H:27 | Fenerbahçe 1-0 Bursaspor | M.S | 20 Nisan - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:27 | Fenerbahçe 1-0 Bursaspor | M.S | 20 Nisan

`Bir kac dakika önce Fenerli bir arkadasa bu pislik dolusu kulüp ile ilgili agzima ne geliyorsa söyledim. A dan Z ye icimi döktüm, küfürümü ettim. Simdi cok rahatim.Ama gercekten futboldan sogudum lan resmen bu it oglu itler yüzünden.

Fenerin oldugu bir ligin serefli oldugunu gordunuz mu. Sampiyonlugu federasyonuyla beraber bi taraflarina soksunlar.
Kendi arabalarina ated ettirerek cok iyi bir hamle yaptilar. Federasyondan cb den istediklerini aldilar.
Bundan sonra oynadiginiz o oyunlar en beter sekilde biter insallah.
Surum surum surunun

amin.

Bizim için olabilecek en kötü senaryo gerçekleşti... Bunların hepsi hepinizin öve öve bitiremediği Ünal Aysal yüzünden. Adam FT kovduğu günden beri taraftar olarak bunun ceremesini çekiyoruz. herif kulübün anasını ağlattı ve hala baskı yapılıyormuş geri dönsün diye. Bu adam eğer FT'i kovmasaydı 4.yıldızı çoktan takmıştı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu ligi izlerken sanki survivor yarışmasınıı izlermiş gibi oluyorum. Acun her yarışmayı 9-9 a bağlıyo bir şekilde reytingi artırmak için, bizim ligte aynen öyle, türk futbolunun her tarafından pislik akıyo malesef.

şimdilik yenilgiyi kabul edin,gerisini Allah'a bırakın.ligin ilk yarısında hakemlerle 8-10 puan topladıklarında çıkacaktı sesiniz..bundan sonra paşa paşa kabulleneceksiniz bursanın verilmeyen golünü de,sonraki maçlarda olacak hataları da.
bunlar ligde olduğu sürece böyle olmaya devam edecek, yazgı bu.şikeden ceza alana kadar bu onun bunun çocukları böyle olacak.

biz ne yapacağız acaba o önemli olan puan farkı yok 3 takımda kafada,bundan sonraki 3 haftada kopar

8 günde 3 maça çıkacağımızdan haberin vardır herhalde? İkisi havaalanı olmayan deplasman üstelik. fener de 11 günde oynayacak 3 maçını :)

Bursa, Denizli gibi mucizelerden biri yaşanmazsa imkanı yok şampiyon olmamızın bu saatten sonra. Dahası şampiyonluk isteyen karakteri göremedik Galatasaray'da.

Şu yan hakem bir sürü fenerin lehine hatalar yapmış daha öncesindede.
Orkun aktaş. Bu adam sakat ola bilir ciddiden

tff + hükümet feneri mağdur gösterip şampiyon yapıyor işte 2012 deki gibi büyük bi yürüyüş düzenlenmeli göz göre göre bu senaryoyu izliyoruz

Üst Alt