STSL 14/15 H:27 | Fenerbahçe 1-0 Bursaspor | M.S | 20 Nisan - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:27 | Fenerbahçe 1-0 Bursaspor | M.S | 20 Nisan

yalnız bursa takımına ve şenol hocaya helal olsun çatır çatır ezdiler şikecileri

herkes gibi benimde içim yakan böyle rezil top oynayan bir takımı kendi ellerimizle şampiyon yapıyoruz

Biz ama hatalarımız ile puan kaybediyorus ki bu normal.
Bunlar ama resmen hak yiğerek kazanıyorlar. Normal insani hata yapma noktaların hile yaparak kapatıyorlar.

İyi de bizim elimize bir sürü şans geçti, aynı mantıkla bu şanslar Allah'ın adalet anlayışıydı ama biz elimizle ittik. Bu işin Allah'la, ilahi adaletle alakası yok artık..

Gol net ofsayt.

CDDnsmbUsAAewcJ.jpg

Beyler biz olamayız diyenler yapmayın etmeyin, eğer olamazsak sonra biz dedik boşuna ayağını şimdiden yapmayın adam oldun takımı destekleyin lan.

Abi öyle bi umutsuzluk var ki artik inanmak bile gelmiyor icimden.
90dakika umutla oyanyan hocamiz var.

E hadi onu gectim.
En azindan mücadele etsek ??
Ulan dün mac 1-1'e gelmis insan olan canini disine takar heycanlanir ölümüne basar birseyler yapar.

Bizimkiler 1-1den sonra yürüdü resmen.
Gol yemek icin dua ettik.

Bu takim sampiyon felan olamaz.
Ben herzaman iyimser düsünmekten yanaydim ama önce bi kendi pisligimizi örtelim.

İyi de bizim elimize bir sürü şans geçti, aynı mantıkla bu şanslar Allah'ın adalet anlayışıydı ama biz elimizle ittik. Bu işin Allah'la, ilahi adaletle alakası yok artık..

Dediğim gibi normal insani hatalar, kul hakını yemedik sonucta.
Illahi adalete inan birisiyim. Bugün olmaz yarın çok fena tokadı yapıştırır .

Abi öyle bi umutsuzluk var ki artik inanmak bile gelmiyor icimden.
90dakika umutla oyanyan hocamiz var.

E hadi onu gectim.
En azindan mücadele etsek ??
Ulan dün mac 1-1'e gelmis insan olan canini disine takar heycanlanir ölümüne basar birseyler yapar.

Bizimkiler 1-1den sonra yürüdü resmen.
Gol yemek icin dua ettik.

Bu takim sampiyon felan olamaz.
Ben herzaman iyimser düsünmekten yanaydim ama önce bi kendi pisligimizi örtelim.
yediğimiz 2.gol tamamen şans golüydü ve bence umutta dahil mücadele ettik sonuç kötü olunca herşey kötü gözüküyor..dün en kötü hatta rezil olan selçuktu..kız gibi oynadı kesin maç öncesi manken kızlarla filan sabahladı bu kadar güçsüz ve bitik kaptan olmamalı..

Arada sadece 1 puan var beyler.
7 mac kaldı. Bunların gerisinddn gelmemiz herzaman genelikle lehimize sonuclanmışdı.
Aslan uzaktan bakar, süzer yavaşca ve sonrası mağlum

yediğimiz 2.gol tamamen şans golüydü ve bence umutta dahil mücadele ettik sonuç kötü olunca herşey kötü gözüküyor..dün en kötü hatta rezil olan selçuktu..kız gibi oynadı kesin maç öncesi manken kızlarla filan sabahladı bu kadar güçsüz ve bitik kaptan olmamalı..

Bilmiyorum nasil seyrettin maci abi ama 2. gol bagira bagira geliyorum dedi.
Kac kere kontraya yakalandik.
Ts daha iyi pas yapmayi becerebilse biz esitligi saglamadan 4-5 tane atarlardi bize rahat.

Forma icin mücadele etmeyen bi kaptanimiz var sahada biz nasil ümitli olalim.

Fenerin allah belasini versin ama adamlarda bi huy var, bir mac kazanilmasi gerekiyorsa dünyayi ters getiriyor ama yinede aliyor maci.
Bizde o yok. En azindan son 2 senedir yok, o yüzden ümitte yok.

Dünki mac aklima geldikce sinir krizi gecirecek gibi oluyorum

Arada sadece 1 puan var beyler.
7 mac kaldı. Bunların gerisinddn gelmemiz herzaman genelikle lehimize sonuclanmışdı.
Aslan uzaktan bakar, süzer yavaşca ve sonrası mağlum

sorun bence şu ; taraftarın inandıgı kadar takım ve hocalar inanmıyor şampiyon olabilecegimize

taraftardan cok daha karamsar bence oyuncular yani psikolojik olarak 1-0 gerideyiz bence şikecilerden

Sinirleniyorum,sabri diyorum,umut diyorum,hamza diyorum.Avrupa şampiyonu olmuş Galatasaraya bakıyorum,Galatasaray bu çapsızlara kalmış.

Kaldı şunun şurasında 7 hafta. fb'nin evinde 3 maçı var, banko 9 puan yapacağı maçlar zaten. Geri kalan 4 deplasmanda bir şeyler olursa olur. Büyük avantaj elde ettiler. Ya da pardon, avantajı elimizle hediye ettik demem daha doğru olur.

şikebahçenin 7 maçı var çok puan kaybeder diyenlerin ağzına kürekle vuracaksın bir daha da konuşmasın boş beleş yere insanlara umut vermesinler.
gsnin bjk derbisi duruyor bjknin ts maçı duruyor . fenerin tek zor maçı buydu o da bitti. gsnin tüm maçlarını alması fenerin tüm maçlarını almasından çok çok zor.
fenerin oynadığı takımların hiçbirinin iddiası yok .
sen üç kere şampiyonluğu kendi elinle verirsen böyle olur işte.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt