STSL 14/15 H:27 | Trabzonspor 2-1 Galatasaray | MS | 19 Nisan - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:27 | Trabzonspor 2-1 Galatasaray | MS | 19 Nisan

Fener 8'de 8 yapamaz da benim korkum hiç hesapta olmadığı halde cimnastikçilerin aradan sıyrılması. Bizle de maçları var ve bu sene gayet dinamik bir takıma sahipler, Anadolu takımlarıyla olan maçları rahat kazanıyorlar, konsantre oldukları bir 90 dakika ile her şeyi değiştirebilirler!

Bende senin zihniyetine tüküreyim o zaman, umutun attığı gollerde olmasa 6. sırada olacaktık?? Umutmu daha çok gol atmış snejdermi haberin varmı senin?? umut 10 snejder 8 gol atmış. Bu maça göre yazdım ben bunu ne yaptı snejder maçta el freni oluyor çoğu zaman hiçbirşey yapmadı doğru düzgün şut bile çekmedi. Bugün umutu snejderi sabriyi toplasan yarım adam etmedi.

Top sneijdere geldiği zaman bundan sonra ekrana bak derim. Attığın golün pozisyonunu sneijder hazırladı.

Sneijdere el freni oluyor dedin ya bu futbol bilginle bir daha yorum yapma bence.

Burayı okuyup keyfe gelen şikeciler ve yancıları!
Eninde sonunda küme düşürüleceksiniz. Eninde sonunda hak ettiğiniz cezayı alacaksınız topunuz merak etmeyin.
Trabzon Galatasaraya yatar dediniz. 2010 yılındada Bursaya samiyende Galatasaray yatacak dediniz. 2001 yılındada trabzonda galatasaray yatacak dediniz. Şimdi o tükürüklerinizi yalayıp yalayıp yutun! Galatasarayı trabzonu kendiniz gibi sanmayın bir daha! Tarlaları sürmeyi, buğdaya başak verdirmeyi, ayşeyi tatile çıkartmayı, bursadaki taş ocağındaki işçileri, mini cooperları para dolu çantaları bilerek gol yiyen kalecileri ve onları transfer etmeyi sizler bilirsiniz siz yatacak takımları futbolcuları kalecileri ayarlamanın kitabını yazdığınızı namussuzluğunuzu UEFA tahkimine kadar biliniyor. Yatma işini 58. maddeyi değiştirerek altına yattığınız TFF ile sizler iyi bilirsiniz en iyi bu dünyada!

Bende senin zihniyetine tüküreyim o zaman, umutun attığı gollerde olmasa 6. sırada olacaktık?? Umutmu daha çok gol atmış snejdermi haberin varmı senin?? umut 10 snejder 8 gol atmış. Bu maça göre yazdım ben bunu ne yaptı snejder maçta el freni oluyor çoğu zaman hiçbirşey yapmadı doğru düzgün şut bile çekmedi. Bugün umutu snejderi sabriyi toplasan yarım adam etmedi.

Hahaha adam(?) Sneijder ile Umut'u kiyasliyor.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bu maç yeni bir devri başlattı; Hiç bir kulübe el uzatmayacaksın aksine Fener'in yaptığı gibi kötülük yapacaksın, çünkü bu Anadolu takımları ancak bundan anlıyor sen yüz verirsen tepene çıkıyor.

Hahaha adam(?) Sneijder ile Umut'u kiyasliyor.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Snejder bugün Umut'tan fazla ne yaptı söylermisin adam? Enaz 4-5 tane olgun atağı geri çevirdi koşmadı. Attığı şutlar bilmem nerelere gitti. Umuttan fazla yaptığı ne oldu bugün? Asist yaptı tamam ama ben hiçbir etkililiğini görmüyorum onun. Eski snejderi aratıyor, aratmıyormu?

Snejder bugün Umut'tan fazla ne yaptı söylermisin adam? Enaz 4-5 tane olgun atağı geri çevirdi koşmadı. Attığı şutlar bilmem nerelere gitti. Umuttan fazla yaptığı ne oldu bugün? Asist yaptı tamam ama ben hiçbir etkililiğini görmüyorum onun. Eski snejderi aratıyor, aratmıyormu?

Sneijder bugün cok kötüydü maalesef. haklisin bana görede ama umut ile kiyaslama lütfen ya :) Futbola ihanet oluyor biraz

Sneijder ile Umut'u kıyaslamayı bırakın, bu 2 futbolcunun aynı takımda oynaması bile yüzyıllardır oynanan futbola hakarettir, ihanettir, en ağır küfürdür.

Takimdaki yasin in
forumdaki yasins out

Sneijder bugün cok kötüydü maalesef. haklisin bana görede ama umut ile kiyaslama lütfen ya :) Futbola ihanet oluyor biraz

Umutla kıyaslamadımki, çarpıtmayın. Önceki arkadaş attığı goller olmasa 6. sıradaydık dedi, bende ona bakarsan umut daha fazla gol atmış snejderden dedim, ben dedim başta kıyaslamaları yapılamaz. Bugün burada hiçkimse snejderden memnun kaldığını söyleyemez. Ben çok kötü buldum umutuda sabriyide snejderide. İlk yarıdaki acemilikleri yeni a takıma çıkan paf futbolcularını andırıyordu snejderin.

kesinlikle haklısn...sneijderdeki en büyük problem bu zerre kılını kıpırdamıyor..maç 1-1 yine yanındaki adama pas veriyor bir çalım denemesi yok..Hollanda türkiye maçındaki yırtışları da yok olunca insan sinirleniyor kesinlikle haklısın..

Üst Alt