STSL 14/15 H:27 | Trabzonspor 2-1 Galatasaray | MS | 19 Nisan - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:27 | Trabzonspor 2-1 Galatasaray | MS | 19 Nisan

Biz hakkın yanında dururken; 2010-11 Şampiyonu Trabzonspor'dur derken;
Trabzon taraftarının ''herhalde'' kendine yakışanı yapması, bizi uyandırmıştır...
Kendimize geldik.. Rüyadan kalktık.
Galatasaray'a edilen küfürler ve oyuncularımıza edilen küfürler...
Saymak bile istemiyorum...
Karakter taramasında sınıfta kalmış bir taraftar gördük bugün.
Bundan sonra yırtına durun; 2010-11 Şampiyonu Trabzon diye, bakalım kim takacak sizi :))))

Kısaca biz 3 puan kaybettik, onlar düşman kazandı!

bu arada sneijderi elestirdik ama unutmamak gerekir ki adam sakatlikdan yeni cikdi.
buda bir faktör az cok. Neyse, kredisi cok fazla sneijderin. Onunda kötü oynama kredisi olmali ve olacakdirda.

Snejder bugün Umut'tan fazla ne yaptı söylermisin adam? Enaz 4-5 tane olgun atağı geri çevirdi koşmadı. Attığı şutlar bilmem nerelere gitti. Umuttan fazla yaptığı ne oldu bugün? Asist yaptı tamam ama ben hiçbir etkililiğini görmüyorum onun. Eski snejderi aratıyor, aratmıyormu?

Umut ile Sneijder i kiyaslayan adamla futbol tartisamam. Lutfen alintilama beni.

Iyi aksamlar.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Evren Göz: Trabzon sokaklarinda tura cikan taraftarlar var.

Allah belasini vermis bunlarin. Bosuna dememisler deveye diken diye. Bunlara diken yaranir.

₪tapa

kesinlikle haklısn...sneijderdeki en büyük problem bu zerre kılını kıpırdamıyor..maç 1-1 yine yanındaki adama pas veriyor bir çalım denemesi yok..Hollanda türkiye maçındaki yırtışları da yok olunca insan sinirleniyor kesinlikle haklısın..

Sneijder'i calim atmiyor pas veriyoe diye elestiriyosun oyle mi ?

Daha once Sneijder'i izledigine emin misin ?

Sneijder hic bi zaman calim atarak yardiran bi oyuncu olmadi.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Umut bu dünyada 2 milyon euro para alıyor yıllık yaklaşık 6 trilyon para. Bense 5 sene anam ağlayarak üni okuyup mühendis olup yıllık 36 BİN LİRA para alıcam. Umut'un 2 maçta maç başı olarak aldıgı ücret yani. Ben böyle dünyanın, böyle düzenin adaletini... Trabzonluların da allah belasını versin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tüm maçları kazanalım yine şampiyon oluruz burada herkesle iddaya girerim ama ben akhisar veya mersinde yine takılacağımızı düşünüyorum...

Liderlik gitti, averaj da iyice yerin dibine girdi. Gene 2 elimizle bir şeyi doğrultmayı başaramadık ve önde olduğumuz ligde göbeğimizi kendimiz kesme şansımız varken, elalemin şeyiyle gerdeğe girme durumuna geldik. Tebrik etmek lazım emeği geçenleri.

Eziceksin arkadas kendinden kucugu eziceksin tipki fenevin yillardir yaptigi gibi.Bizim zihniyet once kargalara sonra hamsilere kardes takim demekle geciniyor.Noldu ? Once bjknin sonrada hamsilerin gercek yuzunu gorduk mu ? Umarim gorduk.Bugun edilen kufurler yapilan cirkeflikler feneve yapilmadi.Buragin ustune sis bombasi atan delikanlilar emreye niye dayilanamadilar hic bi zaman ? Cunku ezikler feneve karsi eziklikleri var.Bizde ezelim bundan sonra ezelim ki boyle serefsizlerin bi yerleri kalkmasin.Oynanan futbola geliceksek Hamza Hoca benim icin sadece hamzadir artik.Hoca orda bi hayli fazlalik duruyor zira sokaktan hangi vatandasi cevirirsen cevir umutun sag kanatta oynayamayacagini bilir ama hamza bey hala bu inatla tum derbilerin icine etmekte.Sampiyonluk gitti mi geldi mi bilmem ama artik fenev en kotu 8 de 7 yapar.Bizim ise 7 de 5 yapmamiz bile mucize bana kalirsa

Yenilen gollere baktımda sabri denen futbolcu müsveddesinin sezon başında neden kadro dışı bırakıldığına şaşmamak gerekir.Bunu futboldan anlamayan prandelli hazretleri bile görmüş.sabri reyis toplara topuk dansı yaptırıyor.Yazıklar olsun.Halâ bu tipitipler milyon dolarlara imza atıyorlar.

Üst Alt