STSL 14/15 H:29 | Akhisar Belediyespor 0-2 Galatasaray | M.S | 4 Mayıs - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:29 | Akhisar Belediyespor 0-2 Galatasaray | M.S | 4 Mayıs

bu maçı da alırsak hem bütün rakiplerimize korku sararız iyice hem de şampiyonluk sansımızı arttırırız

bjk büyük ihtimalle puan kaybedecek nasıl olsa

Oguz
Ahmet Douglao Orhan Kadir
Custodio Merter
Güray Bilal LuaLua
Bruno

Vaz-Te sakatlanmis ve bizim macta oynamasi zor diyorlar. Gekas'in da kadro disi oldugunu düsünürsek kenarda bir tek Mehmet Akyüz kaliyor kullanabilecekleri.

Sag bekte aylardir oynamayan Ahmet Cebe olacak gibi görünüyor.

Hücumda fena degiller bizim lige göre ama gerideki adamlar berbat. Custodio ve Doouglao disindaki adamlar PTT 1.Lig seviyesinde.

carlos hızlı bir takım yarattı özellikle lua lua vaz te ve güray uyumları çok iyi

vaz te ve gekasın olmaması bizim icin avantaj açık oynayan bir takım akhisar 11 kişi savunma yapmaz

ama o yeni ekilen zeminde biz ne yaparız o önemli

Sneijderin bu sahada etkili olması zor, burak bulacağı 1-2 pozisyonda gol atabilirse maçı kazanırız, umarımmaça boy abdesti alıpta çıkar

hamza akhisar takimini iyi taniyor,gerci onun zamanindan baya degisime ugramis ama temelinde onun kurdugu bir takimadam gibi takim sahaya sürüp olcan ve umud sevdasindan vazgecerse sikinti yasamayiz----------------Muslera----------------Sabri----Semih-----Balta------Telles---------Selcuk------Colak-----------Bruma---------Sneijder------------Yasin--------------Burak Yilmaz------------
lua lua kumda dans yapar bu orta sahaya karşı ,ah melo ah keşke sakatlanmadan önce o son oynadığı balkes maçında göreydi 8. sarı kartı

Takımımız, Hamit Altıntop dışında tam kadro antrenmana katıldı. Hamit Altıntop ise salonda kuvvet çalışmasının ardından sahada düz koşu yaptı.

dzemailiyi sivas maçında oynat dedik,oynatmadı hamza.bu maça hazır olurdu ne güzel.millet emre çolağa sövecek yine.inşallah emre güzel oynar.kritik maç,oynayacağı mevki zor..

Banko verdim
Dun Manisasporu kacirdim ,esseklik yaptim yazmadim
Barcelona-Bayern Munih 1
Basaksehir 1
Bursa 2
Biz
Manisayi da yazsam 5 e 200 alacaktim
Bu kupon banko beyler

JY4QZq.jpg

Valla renktaşlar klasik olacak ama 1-0 olsun bizim olsun

Bu maçıda alırsak Fener ve Beşiktaş'ın eli ayağı birbirine dolaşır. Psikolojik olarak şampiyon olacağımızı kabullendiririz.

Üst Alt