STSL 14/15 H:30 | Galatasaray 1-0 Torku Konyaspor | MS | 8 Mayıs - Sayfa 82 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:30 | Galatasaray 1-0 Torku Konyaspor | MS | 8 Mayıs

Şampiyon olsak Buraklar Şelçuklar takımda kalcaksa olmayalım daha iyi, en azından önümüzdeki 3 seneyi kurtarırız.
2013 yılındaki şampiyonluk yüzünden bu hallerdeyiz...

forumdaki bazı kuşlar bizim oyunu gömerken rakipleri öyle bir anlatıyorki gören barca real bayern zanneder

3 takımın arasında kötünün iyisi yine biziz kabul edemesenizde

Olm macta strese girip nisanlimi tersleyip duruyorum.
Macin hemen ardindan yazip duruyor.
Sampiyon olalimda gönlünü alayim. 1 ay küs kalip maclara rahat rahat bakmak daha iyi sanirim.

CEgWlwBUgAA49Ep.jpg

Çok rezalet oynadık, bir sürü pozisyon verdik. Hamza delirtir adamı. Ne ses kaldı ne saç kaldı be. Arena'da çok daha baskılı oynamalıyız böyle olmaz. Sneijder'den başka yetenek yok takımda. Hele o kazma Burak'ın kaçırdığını 3 yaşındaki çocuk atar. Neyse arkamıza yaslanıp şikeci malları izleyelim rahat rahat.

Yemin ediyorum Konyalı olduğuma lanet ettim. O Aykut Kocamanı inşallah görmem Konyada bi yerde. Şeref yoksunları. Kaç Konyalının kalbini kırmayım diye sıktım dişimi ama iyice şiştim çok pis küfür edecektim yazdım yazdım sildi golde boşalttım tüm sinirimi..

Allaha şükür bugünde kazandık. Bunlar şampiyonluğun habercisi

Şampiyonluğu hak eden biziz, bunun tartışması bile yapılmaz. FB sadece ligin ilk yarısında hakem kararlarıyla +10 puan kazandı. Garip penaltılar, ofsaytlar çabuk unutuldu.

Üst Alt