STSL 14/15 H:30 | Sivasspor 2-3 Fenerbahçe | M.S | 9 Mayıs - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:30 | Sivasspor 2-3 Fenerbahçe | M.S | 9 Mayıs

Peker-Sergen-Tümer-Yildirim isbirligi(2004)
Mecnun-Yildirim $ike dostlugu bkz:2011
Sergen-Yildirim-Mecnun 2015 (?)

☆$☆

Merhaba arkadaşlar. Yıllardır misafir olarak hep okuduğum ve zevk aldığım bir forum olmuşsunuzdur. Ama böylesine kızışan bir şampiyonluk ortamında bende fikirlerimi beyan etmek istedim. İlk mesajımıda bu şikecilerin konusuna yazmak istedim. İnşallah binevi totem niteliği taşır ve sivasın galibiyeti ile sonuçlanır. Hepinize hayırlı günler değerli abiler,kardeşler ve en önemlisi renkdaşlar

Fenerin en banko maçı hiç puan kaybı beklemeyin hatta bence Erciyes-Sivas maçıda normal değildi çünkü Kayserili iş adamları asla ligde iki Kayseri takımın olmasını istemiyor

normal şartlarda oynansa fener kazanamaz derdim ama mecnun odyakmaz faktörü nedeniyle tam şikelik maç. azizde çoktan bağlantılara başlamıştır mecnun vasıtasıyla

Hepsini geçtim de 1 puan fark var ama sonuçta 2 takım var Fener'in önünde. Buradan şampiyonluğu alırlarsa tamamıyla bizim ve Beşiktaş'ın dangalaklığından olur.

bjk ile oynayacagımız mac sakat iste, ordan bir beraberlik cıkar, bunlarda 6'da 6 yaparsarlarsa 1 puan farkla şampiyon oluyorlar.

biz mallıgı kadıköyde yaptık, en azından beraberlik koparmalıydık.

sergen-yalcin-ibrahim-akin-i-sivasspor-a-6860742_7403_m.jpg

2 senesini çalanların şampiyonluk hayallerini çalacak.

Güzel tespit. 2004'te Sergen ve arkadaslarının Rize'ye nasıl yattıgı ortada.

Sergen güvenilir biri değil. Futbolcu bazında şikeyi belkide en fazla yapan topcudur.
Bekleyip görecegiz arkadasim..Az da olsa bir umut var ama sike dostlugu,hakem faktörü,sivas'in düsme/avrupa korkusu/hedefi olmamasi ,sikeye verilmeyen cezalari hesaba katarsak sivas'in puan cikarma ihtimali baya bir düsüyor..

☆$☆

Üst Alt