STSL 14/15 H:30 | Sivasspor 2-3 Fenerbahçe | M.S | 9 Mayıs - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:30 | Sivasspor 2-3 Fenerbahçe | M.S | 9 Mayıs

sike yapan anasini satar diyen takimdan serefli bir mac beklemek genelevde bakire bir kiz aramak gibi bisey.

eger fenev sampiyon olursa, ben bu ligin neyse anladiniz. bir daha mac izlemem. neyin mucadelesini veriyoruz ki!
bu satten sonra bizi nah sampiyon ederler, turkiyede adalet varsa oda iki bacagin arasindadidir !

Basaksehire de bosu bosuna umut baglamayin, onlar da ayni pislik.

Ilk macta herifler kaleye sut bile atmadi lan. Bir pozisyonda Canre YÜRÜYE YÜRÜYE 4 adam gecmisti. Yani IBB maci da sakat. Biz 4/4 yapmak zorundayiz, baska hersey tamamen hayal olur.

Sergen 2. Devre hadi fener koy dedi resmen. 5 forvet oynadılar bir ara. Dün konya 1 puan için nası mücadele etti birde bugünkü sivasa bak

Sivasspor'un takım karakteri bu Mersin maçında da 90 artıda 2 gol yiyip yenildiler beceremiyorlar savunmayı. Biraz daha zamana oynayabilirdi Sergen ama yapmadı ama normalde bu zaten Sivas bu maçlık değil. Kaleciden kıllandım biraz sadece o da kendi yetersizliği galiba tutabileceği bi topu yana fenerlilerin önüne çeldi resmen de açı dardı.

Çok sinirlrim bozuldu şu maçta, bu maçta puan kaybetmeleri gerekiyordu ama içimden bir ses mutlaka kazanacak bunlar, Türkiye'de bu işler o kadar kolay değil diyordum ve öyle de oldu. Bir şekilde tutuyorlar işte yarışın içinde, şerefsiz köpekler. Nefretimizsiniz.

Şaşırdık mı?

Biz maçlarımızı kazanacağız! Onlar ne halt yaparsa yapsınlar, isterse 20 tane gol atsınlar, biz çekeceğiz fişi, ipler bizde!

Şike serbest zaten şerefsizler niye şike yapmasın ki anasını satayım. Adamlar en iyi bildiği şeyi niye yapmasınlar. Zaten maçtan önce de yazmıştım büyük bir mucize olması gerekiyordu bu maçta fenerin puan kaybetmesi için. Şike yap maçı al bu kadar basit.

Dakika 60, 5 hucumcuyla ileride bekliyorlar orta saha bom bos,defans desen mal surusu.Rakip oyunun hizini hep fenev lehine canli tuttu.Fenevli oyuncular daha cok vakit gecirmistir heralde bu sivasli mallardan.Kisaca sivas aldigi paranin hakkini sonuna kadar verdi.
Hakeme gelince canere kart gostermemek nedir ? Caner iti resmen kesti biçti milleti

Üst Alt