STSL 14/15 H:31 | Mersin İY 0-1 Galatasaray | MS | 12 Mayıs - Sayfa 114 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:31 | Mersin İY 0-1 Galatasaray | MS | 12 Mayıs

ligde ki verilmeyen sarılara göre yorum yapsak? hani şu oyuncu balı üçer üçer verilmesi gereken ama her ne hikmetse verilmeyen

Renktas ben verilmeyenlere dogru demiyorum.
Topunun allah belasini versin, ama musleranin ki malesef ama malesef ki hakki bi kartti.
Simdi bi düsününce aslinda fena olmadi. Türkiyede en korkulan kaleci muslera, tff asla bjk macinda oynatmamak adina verirdi gencler macinda sariyi.
Burakta ayni sekilde kart görüp bjk macina cikamayacaktir bence.

Sadece ikinci yarıyı izledim ama Galatasaray'ın neden bu kadar geride kaldığını ve rakibine baskı yapıp topu kendinde tutmaya çalışmadığını 45 dk anlayamadım. Mersin ikinci yarıda bariz gol pozisyonuna giremedi ama top ile oynamalarına bu kadar müsade etmemiz gerekirdi. Oyuncularda da artık stres vardır elbet, son maçlara geliyoruz ama bu durum sadece oyunculardan değil Hamza hocanın da futbol anlayışından oluyor gibi geliyor bana. Şöyle bir bakıyorum da Hamza'nın geldiği dönemdeki ilk maçlardaki takımın oyun anlayışı ile şimdiki arasında baya bir fark var ve bu fark sezon sonu psikolojisinden öte bir fark. Neyse sonuça 1-0 olsun bizim olsun felsefesi kazandı ve 3 puanı aldık. Darısı Gençlerbirliği maçına.
kilit bölüm bariz gol şansına giremedi buna topsuz takım savunması deniyor

Mersin macinda puan kaybi bekliyordum. Muslera sayesinde 3 puan aldik. Amatörce gördügü sari kart ona yakismadi. Gencler macinda kalemiz Allaha emanet. Buraka neden göstermedi, onu da hic anlamadim.

Gercekten berbat oynadik. Muslera olmasa bu mactan bizim 1 puan bile almamiz mücizeydi. Genclerinde bize karsi Avrupa maci gibi oynayacagini düsünüyorum. O mactada puan kaybetme ihtimalimiz cok yüksek. Daha Bjk maci da var. İsimiz gercekten zor.

Üst Alt