STSL 14/15 H:31 | Mersin İY 0-1 Galatasaray | MS | 12 Mayıs - Sayfa 116 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:31 | Mersin İY 0-1 Galatasaray | MS | 12 Mayıs

mersin 2 maçtada fenere yattı bize oynadıgı oyunun yarısını bile oynamıyor,o yüzden hayal kurmaya gerek yok

fakat gerçek şu biz eger şampiyon olursak bence kendi istegimizle avrupa kupalarına katılmayalım

SPORX.COM @sporx · 8 dk. 8 dakika önce
Rıza Çalımbay: "Muslera mükemmel oynadı. Hak etmediğimiz bir mağlubiyet oldu. İyi oynadığımız bir maçı kaybettik"

SPORX.COM @sporx · 7 dk. 7 dakika önce
Çalımbay: "Büyük takımlarda bazı ekstra oyuncular ortaya çıkıyor. Bizim girdiğimiz pozisyonlara onlar girse, 4-0, 5-0 yenebilirlerdi bizi"

SPORX.COM @sporx · 7 dk. 7 dakika önce
Çalımbay: "Tek üzüldüğüm şey, hakem iyiydi ama, orada maçı bitirmesi ilginç. Fenerbahçe'nin, Galatasaray'ın sahasında bitiremez"

SPORX.COM @sporx · 4 dk. 4 dakika önce
Hamza Hamzaoğlu: "Skoru düşünerek oynadığımız maçlardayız. Çok pozisyon verdik. Nando bugün harika oynadı. Kendisini tebrik ediyorum."

Hamza Hamzaoğlu: "Mersin İdmanyurdu'nu da tebrik ediyorum. Çok iyi oynadılar. Yolumuza devam ediyoruz."

Hamza Hamzaoğlu: "Eray da Sinan da Muslera kadar olmasa da iyi kaleciler. İyi çalışıyorlar. Gençlerbirliği maçına onları hazırlayacağız."

Fener bu mersinden kesin gol yer.Fakat kac atacagı önemli.2 3 haftadır burak ve sneijder çok kötü.İkiside aşırı güçsüz ayakta duracak halleri yok.Selcuk isterse her mac 3 gol atsın ben hayatımda bu kadar rezalet bir oyuncu daha görmedim.Hız yok güç yok pas yok top çalma yok üstüne birde gerizekalı.

Arkadaslar su an Forza'ya girdim..gülmekten öldüm ahaha adamlar depresyona girmis simdiden :D

" A.Sefik Cokgungor

Sampiyonlugun gittiginemi yanasin
Bu seref yoksunlarinin mutlulugnu gordugnemi yanasin
Bu sezon hic bi duamiz kabul olmadi bari bu serefsizlerin samliypnlugunu gormeyelim cok zoruna gidiyo insanin
Allah belalarini versin
Amin "

"Gökhan Özbaş

Arkadaşlar ciddi ciddi Arena'dan çıkabileceğimize inanıyor musunuz ?
Bence boşa sıkıyorsunuz canınızı. Bizim için lig bitti. 2. olursak iyidir. "

Kötü oynamadık. Gol erken gelince skoru koruma telaşına kapıldık. Gol erken olmasaydı, gelene kadar saldıracaktık. Önceki haftalarda olduğu gibi. Güzel oynamış olacaktık.

Yalnız, geriye çekilen takım, kontratak kollar. Biz malesef bunu beceremiyoruz. Yine de Burak ile iki yüzde yüz şansımız oldu. kaçırdı ikisini de.

Sneijder in ayağına top geldi mi insan heyecanlanıyor ama malesef bir kaç haftadır kötü oynuyor. Halbuki biraz kıpırdansa zor maçlar kolaya dönecek.

mersin çıldırmış gibi oynuyordu ..ancak göreceksiniz bunlar şerefsizlere karşı yatış yapacak .
ulan nakulma resmen defasımızın ırzına geçtin ...
şerefsizlere karşı böyle oynamazsan gün yüzü görmemiş küfür yersin !

Üst Alt