STSL 14/15 H:31 | Mersin İY 0-1 Galatasaray | MS | 12 Mayıs - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:31 | Mersin İY 0-1 Galatasaray | MS | 12 Mayıs

Bizde de sarı kartı sınırındaki oyuncular: Muslera, Semih, Burak, Umut, Yekta, Hamit, Olcan.

• Muslera'nın o hatayı yapıp ceza alacağını sanmıyorum.
  • Semih önemli ama Chedjou-Hakan ikilisi de idare ediyo bi süredir, tek maçlık eksikliği çok önemli değil. Beşiktaş maçında oynamasını isterim ama.
  • Hamit zaten sakat, Melo da döndüğü için çok sorun değil.
  • Umut, Olcan, Yekta olmasa daha iyi. :)
  • Burak kritik. Oyun merkezini kalemize bi 10 metre yaklaştırıyor Burak'ın eksikliği. Son 4 maçta kendini biraz tutsun da sarı kart görmesin bi zahmet.

Burak sınırdamı? Üstelik sacma dadalaşmaktan öylemi?
Bir macda ve özelikle bjk macında cezalı duruma düşüp şampionlukda giderse tarihimizde görülmemiş cezayı keserdim ona.

fikstür baya sıkıntı ama yapacak bişey yok.sivas maçına yedeklerle çıkarız zaten.kaldı 4 maç.odaklanmalı ve çok arzulu olmalıyız kazanmak için.

Deplasman golcümüz Burak atar bu maçta.

Aman ha yine gerizekalı bir hareket falan yapıp sarı görme lan sakın, ya bu herif daha geçen cezalı degilmiydi ne ara yine 3 kart topladı.

burdan direkt sesleniyorum
fark atariz diyeni hemen banlayin
som agizlilar az kalsin sampiyonluktan edecekti bizi

Ara ara bunların Erciyes maçına baktım. Savunma olarak vasatlar. Bireysel performans olarak Nakoulma dışında korkulacak adam yok.(Welliton dahil).Kazanırız.

Çekirge olduk gerçekten umarım 4 kez daha zıplayabiliriz. Tek iyimser yanı Antep ve Konya gibi 11 kişi defansta yata kalka oynamaya çalışmazlar ama bu kez defansımız sıkıntı geri düşmemiz olası reaksiyon verebileceğimiz dakikalarda olur umarım olursa, hiç bunlara girmeden 0-2 temiz skorla geçmemiz temennisi ile.

Bu macı firesiz geçeriz bencede . Gençler macı çok kritik rakip.
Her sene zorluk çıkartan takım cav cav amcanın takımı.

Rezil herif belki bu maçta oynar belli mi olur

Bize karşı aşırı motive olduğu için Rıza Çalımbay onu oynatabilir aslında. Rıza da Rıdvan'ın eski ev arkadaşı ne de olsa.

İlk maçtaki hırsını hatırlıyorum da. Bi kaleci her maç o hırsla oynarsa her maç gelişir ve gittikçe rakiplerin gözü korkmaya başlar. Büyür de büyür. Ama işte ahlak yoksunluğu olunca, bi maç canavar bi maç 3. kale direği olunca bi yere varamazsın. Serdar Kulbilge'nin Serkan Kırıntılı'nın halleri ortada.

Bize karşı aşırı motive olduğu için Rıza Çalımbay onu oynatabilir aslında. Rıza da Rıdvan'ın eski ev arkadaşı ne de olsa.

İlk maçtaki hırsını hatırlıyorum da. Bi kaleci her maç o hırsla oynarsa her maç gelişir ve gittikçe rakiplerin gözü korkmaya başlar. Büyür de büyür. Ama işte ahlak yoksunluğu olunca, bi maç canavar bi maç 3. kale direği olunca bi yere varamazsın. Serdar Kulbilge'nin Serkan Kırıntılı'nın halleri ortada.

Rızanın bilenceği kesin zaten bizim maçada bir ilginç birseyde mersinin sene başı şu kadrosunu görsem ben bu takım düşmemeye oynar derdim ve genç bir takımda değiller yani servet,serkan,wederson ,sinan , güven vs. Bu ligde hep böle takımlar tutunamamıstır cünki.

trabzın rezilleri bile bunları 5 atmıstı sanırım ama işte bizim maçın konsantrasyonu daha farklı olur kanatlarında da 2 tane fnerli nasip be görcez.

adamların 6 kritik oyuncusu sınırdaydı hiçbiri kart görmemiş vay arkadaş :)

şimdi hepsi bizim maçta görür fener macında oynamaz, tiyatroya gel

Niye her kez bu mersin deplasmanından bu kadar korkuyor ?

Öyle bi hava var ki ...sanki bu mersin maç bjk maçından da daha zor muş gibi.

Son düzenleme:
Niye her kez bu mersin deplasmanından bu kadar korkuyor ?

Öyle bi hava var ki ...sanki bu mersin maç bjk maçından da dağa zor muş gibi.

Herkes mersinden korkmuyorki,bizim takımdan korkuyorlar benim gibi.Çünkü ne yapacağımız belli değil.Şuan 100 metre yükseklikte ipin üzerinde yürüyen canbaz gibiyiz.En küçük bir rüzgarda yere düşebiliriz.Onun için yine 1 0 olsun bizim olsun diyorum konya maçında olduğu gibi.

Üst Alt