STSL 14/15 H:31 | Mersin İY 0-1 Galatasaray | MS | 12 Mayıs - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:31 | Mersin İY 0-1 Galatasaray | MS | 12 Mayıs

Her maç zor bundan sonra. Her biri final havasında. Ondan zorlanıyoruz bence. Üzerimizde baskı var.

Gerçi diğer iki kuş takımda öyle. Kim sinirlerine daha hakim olursa o şampiyon olacak.

İsin bktan tarafı 5 gün sonra fb ile oynucaklar, bizim maçta fizik olarak biterler, fb'ye karsıda yatarlar.

Niye her kez bu mersin deplasmanından bu kadar korkuyor ?

Öyle bi hava var ki ...sanki bu mersin maç bjk maçından da daha zor muş gibi.

Mersin taş gibi takım hocam. Hani Antep-Konya'yı kendi evimizde gt zoru ile yeniyorsak Mersin'den cekinmemiz normal.

Bjk macı bence kolay gecer, cünkü Bjk bizden daha fazla stres yapacaktır ki büyük maclarda sonuc alabilen bir takım degiller.

Çekirge olduk gerçekten umarım 4 kez daha zıplayabiliriz. Tek iyimser yanı Antep ve Konya gibi 11 kişi defansta yata kalka oynamaya çalışmazlar ama bu kez defansımız sıkıntı geri düşmemiz olası reaksiyon verebileceğimiz dakikalarda olur umarım olursa, hiç bunlara girmeden 0-2 temiz skorla geçmemiz temennisi ile.
artık çekirge değil aslan olduğumuzu hatırlayıp parçalamamız gerekiyo.

fener bugün puan kaybederse ve biz mersin maçını kazanırsak...fener artık pek umrumuzda olmaz.

bizim acımızdan gercelesebilecek en iyi ihtimal ama terside olabilir.

kumar gibi, %50 iyi ihtimal, %50 kötü ihtimal. umarım bu kumarı biz kazanırız.

kumar diyorum cünkü kalan 4 haftada iyi bir futbol beklemiyorum. şansı olan kazanır.

6 oyuncumuz sarı kart sınırında Muslera,Semih,Yekta,Olcan,Umut ve Hamit.

Zemin nasıl bilmiyorum ama maç Mersin Arena'da oynanacak.
Sezon başından beri bu maçın o yeni statlarında yapılmasını istiyordum. 3 puan almamız için şansımız artar. Sneijder gibi futbolcular güzel statlarda daha coşkulu oynar. Ayrıca bayağı bir taraftar bekliyorum.

Hiç gençler-bjk maçını düşünmeden motive olmak lazım bu maça.

Beşiktaş maçından daha önemli bir maç olduğunu düşünüyorum.

Kazanırsak şampiyonuz hatta...

Sezon başından beri bu maçın o yeni statlarında yapılmasını istiyordum. 3 puan almamız için şansımız artar. Sneijder gibi futbolcular güzel statlarda daha coşkulu oynar. Ayrıca bayağı bir taraftar bekliyorum.

Kesinlikle deplasmandaki Konyaspor maçında bunun örneğini gördük.

Zeminde fena değil gibi geçen haftaki Mersin-Konya maçı

2014-2015 Mersin İdman Yurdu 3-1 Torku Konyaspor maç özeti Ligtv.com.tr

Zor diye düşündüğümüz maçlar rahat, rahat dediğimiz maçlar zor geçiyor. Umarım rahat bi skorla döneriz. :)

bknz: Antep maçı: Çok rahat geçeceğimizi düşündüğüm maçtı. 85'te geldi.
Akhisar: Zor dedik, rahat geldi.
Konya: İçerde anasını ağlatırız dedik gene son dakika golüyle aldık.

....................muslera.............
.........semih...chedjou...hakan......
..sabri.......selçuk...melo.......telles....
..............emre......sneijder.............
.....................burak....................

Zor diye düşündüğümüz maçlar rahat, rahat dediğimiz maçlar zor geçiyor. Umarım rahat bi skorla döneriz. :)

bknz: Antep maçı: Çok rahat geçeceğimizi düşündüğüm maçtı. 85'te geldi.
Akhisar: Zor dedik, rahat geldi.
Konya: İçerde anasını ağlatırız dedik gene son dakika golüyle aldık.

gereksiz ters orantı

Üst Alt