STSL 14/15 H:32 | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | MS | 16 Mayıs - Sayfa 169 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:32 | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | MS | 16 Mayıs

ben sana kuş yada hain muamelesi yapmadım sadece yazıklar olsun dedim

ben diğerlerine bakmam kendi takımıma bakarım

hak etmeden kazanınca hak etmedik diyebilen biriyim

hatta yasinin kaçırdığı pozisyon iyiki kaçtı çünkü bence ofsayttı çünkü ben kazanırken de hak yemesin isterim takımımın

bugün sahada benim takımıma karşı olan art niyetli bir hakem ve helal olsun sapına kadar mücadele eden bir rakip gördüm

sen stancunun refleks ile verdiği karardan adamların takım savunmamısı aşamadığı için pozisyon bulamamasına melonun rakibe değilde topa hamle yaptığı için atılmamış olmasına bir çok kalecinin müdahale etmesine rağmen kaleye giren pozisyona benzer pozisyonda gelen gole huylanıyorsun

bunların hiçbiri dişe dokunur şeyler değil.. rakip taraftardan gelebilir böyle şeyler ama kendi taraftaramızdan gelmesi yazık hemde yanlış hatırlamıyorsam ilk yazında skora etki eden hakem ile ilgili tek kelime etmiyorsun

bence bunlar yazıklar olsun için yeterli

Tamam eyvallah. Ama ben "Stancu golü bilerek atmadı" diye bir cümle kurmadım. Sadece tuhaf geldi o pozisyon dedim. Rakibin mücadelesine de laf etmedim, maçın çekişmeli geçmesine de. Tuhaf bulmakla ithamda bulunmak farklı şeyler. Sadece garip geldiğini söyledim. Hepsi bu.

Tamam eyvallah. Ama ben "Stancu golü bilerek atmadı" diye bir cümle kurmadım. Sadece tuhaf geldi o pozisyon dedim. Rakibin mücadelesine de laf etmedim, maçın çekişmeli geçmesine de. Tuhaf bulmakla ithamda bulunmak farklı şeyler. Sadece garip geldiğini söyledim. Hepsi bu.
ufacık bir sinek mide bulandırır derler bizim oralarda

benim için huylanmak mide bulantısı için yeterli çünkü maçta tek rahatsız edici faktör hakemdi

Üst Alt