STSL 14/15 H:32 | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | MS | 16 Mayıs - Sayfa 171 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:32 | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | MS | 16 Mayıs

bu aziz yıldırımın bir huyu var, hangi takım şampiyon olursa onun talip olduğu bir futbolcuyu alıyor taraftarın gazını almak için. M.topuz, alper potuk, hatta 20 numara. Biz şampiyon olursak hemen gidip GÜİZA'ya 20 milyon yuro teklif edelim :D

Stancu mactan sonra kapilari yumruklamis aglama noktasina gelmis Ertem soyledi demin.O golu atamadi ya evlat acisi gibi oturmustur icine eminim

kimse konuşmuyor (özellikle satılmış tasmalı köpekler) ama kibirbahçe ye karşı ilk maçta babaannemim gözlüksüz bile göreceği taçdan atılan gol olmasa teknik olarak şimdi şampiyonduk

ahhhh ahhhhh

Çok stres olmasam keşke her maçımızı böyle kazansak derim 3 saattir okuyorum kuşları o kadar malzeme var ki acayip eğlenceliler bu akşam. Ekşi, antu ve forza her yer ağlak kuş dolu resmen katliam yapmışız.

Maçta idim şimdi eve gelebildim, çok iyi bir ambians vardı hala kulaklarım ugulduyor. Harika bir maçtı izleyebildiğim kadarıyla son dakika hariç pozisyon vermedik çok iyi oynadık bence . Oenaltı pozisyona yakındık bence penaltı idi. Kuşlar saçmalasın sıkıntı yok ama Aslanlar saçmalamasın . Herkese iyi geceler

Maça arabayla gitmeme rağmen eve 12de girebildim.Otopark içindeki kargaşa ne öyle yahu.Diğer maçlara göre nedense daha rahat izledim.Çok stres yapmadım.Bi şekilde atacağımızı biliyordum.

Çok stres olmasam keşke her maçımızı böyle kazansak derim 3 saattir okuyorum kuşları o kadar malzeme var ki acayip eğlenceliler bu akşam. Ekşi, antu ve forza her yer ağlak kuş dolu resmen katliam yapmışız.

ben stres yapıyorum ya o yorumları okuyunca.
sürekli kendi kafamdan o ağlamalara nasıl cevap versem diye düşünüyorum. yoruluyorum

Üst Alt