STSL 14/15 H:32 | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | MS | 16 Mayıs - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:32 | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | MS | 16 Mayıs

10471094_362415273947383_2314633013812135979_n.jpg

gençlerbirliği çok etkili silahlara sahip,iyi bi takım.hücum oyuncuları bizimkinden iyi.mervan,stancu,hleb,el kabir çok iyiler..hangi birini durduracaksak:dispirited: stancu denien arkadaş bize hep gol atıyo.:dispirited:

rakiplerden once oynamak guzel. yenince tum stres rakiplerde.
33. haftadaki bjk maci da fb nin belediye macindan once. aslinda onu ayni saate alsinlar bakarsin mac sonu samp ilan edebiliriz ;)

neyse ilk etapta gencleri de gecelim derbiye rahat kafayla cikalim

stadın full çekmemesi düşünülemez.bırakın stadı tesislerden bile takımı ugurlamak lazım.GS taraftarı birlik olmalı.bu takım gerçekçi olmak gerekirse defolu bir takım.buraya kadar düşe kalka geldi.2 maç iç sahada bu 2 maçı kazanırsak bence şampiyonuz.bu 2 maçı taraftar alır..

iyi hoş diyorsunda o zaman ki teknik direktöre bakacaksın bir de bu zamanda ki teknik direktöre o zaman ki oynan futbolla bu zamanda oynan futbol arasında dağlar kadar fark vardı sezon başında ki durumla bu noktaya geleceğimizi kimse tahmin etmiyordu bence durum şuanda değişti belki dolabilir...

Ne alaka ya oynanan futbolla hocayla. Fener maçı dedimmi akan sular durur. Millet boş bilet bulamazdı. Ben ömrü hayatımda ilk defa bi fb maçında full dolmayan stat gördüm bu sezon. Yeri geldi 8.olduk yeri geldi fb şampiyon geldi sahamıza, ama bizim stad her zaman dolmuştu. Bosuna laf salatalığı yapmaya gerek yok, yok prandelli futbol oyun hepsi faso fiso. Bal gibide bılıyoruz pasolig muhabbetine yine dolmucak

ilhan cavcav Gs lıyım diyor satsın maçı elin oğlu mecnun,şifo,rıza satıyor senin neyin eksik

ilhan cavcav daha geçen pazar yine söyledi bizim şampiyon olmamızı dilediğini ama her sene ecel terleri döktürüyor gençler bize içerde

cavcavın başkanlığı döneminde kadıköyden tek puan almışlar mı ben şahit olmadım henüz , laf olmasın diye bizim maçlarda mı biliyor takımı anlamadım

rakiplerden once oynamak guzel. yenince tum stres rakiplerde.
33. haftadaki bjk maci da fb nin belediye macindan once. aslinda onu ayni saate alsinlar bakarsin mac sonu samp ilan edebiliriz ;)

neyse ilk etapta gencleri de gecelim derbiye rahat kafayla cikalim

aynı saate almazlar , fenerin her türlü işine gelmiyor

hem perşembe bursa maçları(biz muhtemelen yedek kadroyla salı günü sivasla oynayacağız) var hem de bu maçın skorunu öğrenip başakşehirle oynamak isterler

aynı saate almazlar , fenerin her türlü işine gelmiyor

hem perşembe bursa maçları(biz muhtemelen yedek kadroyla salı günü sivasla oynayacağız) var hem de bu maçın skorunu öğrenip başakşehirle oynamak isterler

ama o hafta sonu sampiyon olma ihtimalimiz var. fb nin 1 maglubiyetine bakar. almalilar ayni saate. bizim maci bi gun sonraya alsinlar kabul :D

Bence en kritik maçımız

hatta BJK maçından daha önemli

şampiyonluk maçımız diyebilirim...

Son düzenleme:
Üst Alt