STSL 14/15 H:32 | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | MS | 16 Mayıs - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:32 | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | MS | 16 Mayıs

Mersin maçında muslera yerine sinanı koysaydık, iki golü kesin yerdi hele o refleks kurtarışı yapması mümkün değil. Yani gb maçı çok çok zor olacak kazanmak için en az 3 gol lazım

Bu maçta kart sınırında olan oyuncularımız kart görürler ise Sivas maçında cezalı düşmeleri gerekmiyor mu ?

ilhan cavcav daha geçen pazar yine söyledi bizim şampiyon olmamızı dilediğini ama her sene ecel terleri döktürüyor gençler bize içerde

cavcavın başkanlığı döneminde kadıköyden tek puan almışlar mı ben şahit olmadım henüz , laf olmasın diye bizim maçlarda mı biliyor takımı anlamadım

En son 2002-2003'te 3-3 berabere kalmışlar Kadıköy'de.

Bizle bizim evimizde oynadıkları son 4 maç ise,iki tarafın da ikişer galibiyeti var.Hele geçen sene 0-2'den 3-2 yenmiştik ecel terleri dökerek.

ağalar kalede sinan var diye dert etmeyin, tamam sıkıntılıydı. Ama Gençlerbirliği bugün Konya'ya gol atamadı ki kaleci de Kaya diyeceğim odur ki Sinan bu ligte en iyi kaleciler arasında biraz rahat olun.

Bu maç sıkıntılı işte
konya mersin maçlarında rahattım ama bu maçta puan kaybı olabilir.
muslerayı aramayız inşallah

son 3 hafta ve ust uste 2 mac sami yen'de oynuyoruz, buradan sampiyonluk verirsek eziklerin denizli faciasi gibi olur. Dolayisiyla vermeyecegiz

son maclarin aksine gollu bir galibiyet bekliyorum

10 yıldır İstanbul'dayım ilk defa bu yıl kombine almadım, ama bu maça ve bjk maçına gitmek istiyorum.
Ayrıca bu maçı rahat alacağımızı düşünüyorum, hele bugün ve yarın şikeci kardeşler puan kaybederse meşale yavaş yavaş yanmaya başlar.

ağalar kalede sinan var diye dert etmeyin, tamam sıkıntılıydı. Ama Gençlerbirliği bugün Konya'ya gol atamadı ki kaleci de Kaya diyeceğim odur ki Sinan bu ligte en iyi kaleciler arasında biraz rahat olun.

anadolu takımları kendilerine oynadıgı gibi oynamıyorki bize karsı.

hepsi aslan-kaplan kesiliyor.

hani temkinli olmak lazım, son derece zor bir maç olacak.

Galatasaray için tünelin sonundaki ışık göründü dünkü maç ile birlikte.Biraz sekerek de olsa arkamızdakilere bakmadan ilerliyoruz.Hele dünkü maç gol yemememiz mucize gibi bir şey.Galatasaray 3/3 yapar şampiyon olur,ben de elbet Gençler'e veya Bjk'ye takılırız diyordum ama dünden sonra tamamen inandım şampiyonluğa.

En sevmediğim, korktuğum şey. Şu maçtan sonra "keşke devre araası bi yedek kaleci alsaydık, bak şampiyonluğa mal oldu" demek istemiyorum.

Hakikaten burdan şampiyonluğu vermek fenerin denizli maçından daha büyük aptallıktır.
çünkü 2 maç içerde
ama gel gör ki en korktuğum maç gençler maçı.

52 bin kisi olmalı artık son 2 mac, taraftar aldırmalı bu macları.

Biz arenada dolu tribünler önünde en baba takıma zor yeniliriz, yeter ki lay lay lom olmasın top rakipteyken full ıslık.

Passolig cıkartıcam bu 2 maca mutlaka gidicem yanımda da bi 4 kisi getiririm.

Şu iki maclık bile olsa passolig cıkartıp şu maca gelin tıklım tıklım olsun stad arkadaslar.

Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşım sana tavsiyem passolig kartın eline ulaşmazsa sabah erkenden gişe açılış saatinde gidip tek geçişlik kartını al.
Yoksa o kuyrukta bekler maça geç kalırsın.

Üst Alt