STSL 14/15 H:32 | Mersin İ.Y 0-1 Fenerbahçe | M. S. | 17 Mayıs - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:32 | Mersin İ.Y 0-1 Fenerbahçe | M. S. | 17 Mayıs

Elini uzatsa top eline carpar tutmak istemese bile. Vay serefsiz vay, bilerek yemis lan golü.

Bu pozisyonda sirf Eray gibi bir "kaleci" de inanirim topu isteyerek yemedigine. Ulan Nihat, ilk macta köpek gibi havliyordun yok penalti degil diye. Allah belani versin senin.

Renktaşlar moral bozmaya gerek yok,keşke son dakika golü olmasaydı ama yapacak bişey yok.
Her zamanki gibi kendi işimizi kendimiz hal etmeliyiz.
Konsantre olduğumuz sürece bjk bizden kolay kolay maç alamaz.

Son düzenleme:
Doğrudur ve onları nasıl aldıkları da ortada. Şu an Başakşehir,Trabzon ve Bursa ile beraber UEFA mücadelesi vermeleri gerekiyordu. Her sene bunların ilk 2'ye oynatılması Türkiye'de farz gibi birşey oldu.
Aynen öyle kardeşim :) Her sene siyaset güdümlü fenerasyon desteği ile şampiyonluk yarışında tutuluyorlar ya 1. olmadı en kötü 2. yapılıyorlar! Alenen şampiyon yapılmak istendikleri sezonların üçünde kendi salaklıkları ile şampiyonluktan oldular bir de stadyumlarını yaktılar :asd22: Dediğin gibi adil bir ülkenin adil bir liginde oynuyor olsalardı saydığın takımlarla UEFA mücadelesi veriyor olurlardı :red:

çok pis oyunlar dönüyor arkadaşlar içim ürperiyor. taçtan yediğimiz golle ezikler şampiyon olursa ne yapacağım bilmiyorum.

Inanilir gibi degil tum Turkiye dua etsin basta cakir ve ekibi haftaya bjkye yenilirsek kan cikar.Herkes hata yapar falan deniliyor ama hep yapilan hatalar fenevin lehine oluyor.Dua etsinler haftaya bjk kazanmasin.

Kimsede oyle rahat olmasin sozde hamsilerede yenilmezdik hamza varken her takim yenebilir bizi.Bjkliler buyuk sikecilerin sampiyonlugu icin canla basla oynucaktir 3 puan oyle kolay degil artik

Şahsen ben pek üzülmedim. Bırakın şimdi umutlansınlar, sonra otobüsleri taşlıyorlar polis arabalarını yakıyorlar stadlarını yakıyorlar daha zevkli oluyor. :D

hala utanmadan bizim macdakı gol konuşuluyor inanılır gibi değil arenada taçdan yedigimiz gol yüzünden bugun şampiyonluğu kutlayamıyoruz herhafta skandal hakem futbolcu kalecı hatalarıyla maç kazandırılıyorlar nasıl bir şeydir sizsiniz şikeci derler ama ellerinde birşey yok biz sizsiniz şikeci deriz hangisini yazalım söyleyelim bu sene sadece raip fener değildi hakemler federasyon ligtv medya hepsini Allahın izniyle yenip şampiyon olacağız.

Emre kekosu iyi vurdu bence kaleci göremedi sanırım. O dakikada geri gelmeyen 3 veya 4 Mersin oyuncusuna kıl oldum. Neyse sonuç olarak üzülmedim nasılsa Bjk'yi yenip şampiyon olacağız bunlar atsa ne atmasa ne.

Üst Alt