STSL 14/15 H:34 | Çaykur Rizespor 1-1 Galatasaray | M.S | 30 Mayıs - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:34 | Çaykur Rizespor 1-1 Galatasaray | M.S | 30 Mayıs

1yJDlB.png

Aklima hep Fener-Denizli geliyor nedense :D

Bitirelim

denizliden fenerin mutlak 3 puan alması gerekiyordu.. bizim galibiyete ihtiyacımız yok.. her halikularda en az 3 tane sallarız rizeye.. ama ben bu işin bu akşam biteceğinden eminim tıpkı dün 2-0 kazanacağımızdan emin olduğum gibi

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    12.2 KB · Görüntüleme: 62
GS sözlükte dün tura çıkanlar oldu diye laf edilmiş.erkenden sevinilmesin falan diye...2008 de de öyle olmadı mı?feneri nondanın golüyle yenince sevinilmedi mi?tura çıkılmadı mı?ya biraz olumlu olun artık.

her hafta stres yaşadığımız yetmiyomuş gibi bi de bu taraftarın kötü düşünceleri yedi bitirdi beni.başakşehir akşam bitirsin bu işi ya.valla bıktım.

Biz son haftaların takımıyız 6 maç dile kolay kimleri devirdik..hadi son maç bir kaza oldu diyelim 1-1 bitsin yine yetiyor...Hemen fenerin son maçları gelmesin aklınıza fener denizliyle de bizle de trabzonla da berabere kalarak şampiyonluğu kaçırdı yenilerek değil bize ise şu an beraberlik bile yetiyor..gel gör ki bu akşam resmen ilan edeceğiz şampiyonluğu kafaya hiiiiç takmayın

insallah dedigin olur derim de, semih sentürk ve babacan bugün karsi takimdalar. gerisini sen düsün

Bende öyle düsündüm ancak Fener moral ve motivasyon bakimindan yerin dibindeler, Basaksehirin dördüncü olma ihtimali var maci kazanirlarsa.
Abdullah Hoca laubalilige müsaade etmeyecektir, bu mac en kötü berabere biter diyorum ben.

Üst Alt