STSL 14/15 H:4 | Beşiktaş 1-1 Eskişehirspor | M.S | 27 Eylül - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:4 | Beşiktaş 1-1 Eskişehirspor | M.S | 27 Eylül

beşiktaş harbi hakemle bile kazanamadı salak herifler. 4dk uzaatma 6 dk oldu, maç içinde eskişehir zaten satılmıştı 2 haysiyetsiz kulübün maçı

yalnız bu kerim'in üzerinde durulursa iyi topçu olabilir. bjk maçlarında genelde sonradan oyuna girip bayağı hareketlilik yaratıyor.

Kerim´de cok saglam kumas var... Bilic bunu degerlendirmesi lazim, uzun vadede Olcay´dan cok daha iyi bir oyuncu olacaktir. Acikcasi potansiyel olarak bir sinir grömüyorum bu cocukta, ama work ethic konusunda ne durumda onu bilemem.

kerim frei çok yetenekli o kesin.bu sene şampiyon olak da,bunlar seneye de avrupada olamaz zaten,şikeden falan da ceza yerler.2-3 milyon avro verir,alırız.paraya muhtaçlar zaten.

bu adam harika ben çok beğeniyordum, 1961 ts mi ne takımı vardı onda harika işler çıkarmıştı, şakaya şikeye bulaşcanı da sanmam, bu sene de akhisar deplasmanları çetin geçecek, şikeciler 1 puan alırsa yatıp kalkıp dua etsinler, tabi hakemler müdahil olmaz ise..
fener zaten top oynamıyorki karabük maçını kalecinin ve defansın hatalarıyla geçen hafta hakemle yendiler trabzonu yenemediler. hakem ve kaleci faciası olmazsa akhisar kesinlikle puan alır çirkefde yok orta sahada o formdaydı

Üst Alt