STSL 14/15 H:4 | Beşiktaş 1-1 Eskişehirspor | M.S | 27 Eylül - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:4 | Beşiktaş 1-1 Eskişehirspor | M.S | 27 Eylül

fener zaten top oynamıyorki karabük maçını kalecinin ve defansın hatalarıyla geçen hafta hakemle yendiler trabzonu yenemediler. hakem ve kaleci faciası olmazsa akhisar kesinlikle puan alır çirkefde yok orta sahada o formdaydı

Fenerbahçe'nin rezil defansının karşısında Gekas gibi bir adam oynayacak üstelik...

Yarın en az 2 golü var Gekas'ın...

Eskişehir'in 1 golü yenmiş ofsayt diye. Bir de penaltıları verilmemiş gördüğüm kadarıyla. Bu fbjk şike kardeşliği daha 4. haftadan beleş galibiyetlere başladılar şans, hakem gibi faktörlerle. Biz ise şanssızlık ve hakem hatalarıyla devam ediyoruz her zamanki gibi.

Yav resmen emek caliniyor, olacak sey degil. Ya bizim hakemler okadar lesh yada pis islerle ugrasiyorlar. Ülkede futbol bitmis arkadas, türk futbolu her yönuyle berbat. keske bizim baska ligde oynama ihtimalimiz olsaydi.

Bugün en hafifiyle hatır şikesinin alası yapıldı , serdar özkan 'ın daha eskişehir'e varmadan sözleşmesini feshetmeyen satılmışspor sizde serdar şereflisinden daha suçlu olursunuz ,
gözlerime inanamadım yahu adam gol atmamak için direndi , üstüne orta sahada ayağındaki topu teslim edip gol yediriyordu ,

LigTv de Şansal utanmadan bir de " Eskişehir'in yediği gol ofsayt ama attığı gol ofsayt değil" diyor. Hayır sanki ben yapıyom bunları...
Ayrıca tirübünlerin boş olmasından yakınıyor falan. Sen git gizli patronlarına anlat bunları Şansal. Tüpçüye söyle, Azize söyle, bana ne anlatıyon ki. Ben sanki bilmiyom .

çok iyi bi ceza verilmeli fenere,beşiktaşa sezon içinde.artık gözümüzün önünde yapılyo şike. ilk hafta fener maçındaki kaleci,geçen hafta gökhan gönülün beleş penaltısı,bu hafta bu hakem faciası+serdar özkan..yeter onun bunun çocukları.

Son düzenleme:
Beşiktaşın golü ofsayt,eskişehirin sayılmayan golü ofsayt değil. Eskişehirin verilmeyen bir penaltısı var. Ayrıca son dakikalarda serdar özkan şikeside gözlerden kaçmadı.

Üst Alt