STSL 14/15 H:7 | Kayseri Erciyesspor 3-2 Beşiktaş | M.S | 27 Ekim - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:7 | Kayseri Erciyesspor 3-2 Beşiktaş | M.S | 27 Ekim

Beşiktaş aşırı itici bir takım olma yolunda emin adımlarla gidiyor. İtirazlar, her faulün sakatlayacak düzeyde olması. Hakemler tarafından son 3 sezondur aşırı korunması bu liste uzar gider sonları son değil.

Yanılmiyorsam fenerin ikinci yarıda, derbileri hepsi kadiköyde. Puan farkını açmak lazım. Hakemleri biliyorsunuz kadıköyde. Haftaya Besiktas yensin. Bizde hemen hoca degisikligi yapsak cok iyi olur.

Ne zaman şampiyonluk diye bağırsak kursağımızda kalıyor söylesene bize hoca takım niye oynamıyor...

Vay vay vay... Oğuzhan'a bak sen... Yukarıda Allah varmış. Töre birşey dememiş miş.

Oğuzhan. Allah her zaman vardı... Sen Melo'yu numara yapıp attırırken de...

B0-uU18IQAAalSY.jpg

Arkadaşlar tamam Erciyes iyi oynadı da Bülent Korkmaz Hagi ve Prandelli'den sonra gördüğüm en kötü td'miz.Adam Edinho'yu oynatmıyor halbuki adam bizde bile banko oynar.

çok yakında o Allah GS ya acıyacak,iyi bi hoca gönderecek ve lider olması gereken takım lider olacak oğuzhancım.yani :gs:

Şikecilerin hiçbiri ceza almadı + sırf ilk sezon şikeden oluşan kayıpları önlemek için play-off icat edilirse en ufak hatalarda komplo teorileri üretmeye başlar insanlar mantıklı söylenenler sezon Süleyman Seba sezonu + 4. Yıldız çekişmesi 1 sezon daha devam edecek... Bence yayıncı kuruluşun çıkarları için sonunda bu senaryo gerçekleşecekdir..
Olabilir dediklerine katılıyorum ama bu maçın şaibeli olduğunu düşünmüyorum.

Biz rezil haldeyiz, kriz içindeyiz, kafayı yiyeceğiz sinirden,
Beşiktaş yüz yılın takımı vs. Beşiktaşlılar çok mutlu,
Ama puan farkı 1, büyük takım-küçük takım farkı bundan iyi anlaşılamaz herhalde :red:

Bjknin yenilmesine çok sevinmem aslında ama burda bir galibiyette los galacticos ilan edenleri görünce seviniyorum
yok olcay yok töre ersan bile övüldü buralarda

Üst Alt