STSL 14/15 H:7 | Kayseri Erciyesspor 3-2 Beşiktaş | M.S | 27 Ekim - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:7 | Kayseri Erciyesspor 3-2 Beşiktaş | M.S | 27 Ekim

Yarın Tüpçünün çıkıp " G.Töre'nin küfür etmesinden dolayı Melo'ya ceza verilmeli" deme ihtimali gecenin bu vaktinde benim mi aklıma geliyor sadece...

16.dk 'da Ersan yaptığı hareket çok net penaltı , geçen sene aynı stadda Chedjou aynı hareketi yaptı penaltı çıkmıştı !

Ben bjk ve ts nin yenilmesine asla sevinmem, biz yeniliyoruz onlar da yenilince şikecilere gün doğuyor hep,

bu lig de şikeciler şampiyon olacağına sekiztaş olsun daha iyi..

Ben bjk ve ts nin yenilmesine asla sevinmem, biz yeniliyoruz onlar da yenilince şikecilere gün doğuyor hep,

bu lig de şikeciler şampiyon olacağına sekiztaş olsun daha iyi..

Iyide bunlarda şikecii değilmiydi? fenerin şike mafyalığı ortaya çıkması bunların pislikleri resmen yok görüldü gibi.
Bunlarda az değil yani

B0_C9hYIEAAE9Gy.jpg

Her tarafı şaibeli bir lig yaşıyoruz ne yazık ki. Rekabet için, izlenilebilirlik için her türlü yol deneniyor. Sezon başlamadan söylemiştim. Bu sene türkiyede dönecek şikeyi italya tarihi boyunca yapmamıştır.

fnerin 2. Yarı 3 deplasmani içerde biz şu ana kadar 1 derbi oynadik ve fener haftaya yenilse bile pota da kalicak ve malesef bu hocayla artık her maçı düşünür olduk Kasımpaşa maçı çok zor maç gerçekten bu derbiyi değerlendiremezsek ben ciddi ciddi umudu keserim prandellinin haftaya gönderilmesi bile çok geç olabilir Allah sonumuzu hayır etsin.

Kuşların havası çok erken söndü. Oysa bu hafta da şampiyonluk şarkıları söylemeye hazırlamışlardı kendini çok yazık oldu.

Üst Alt