STSL 15/16 H:1 | Fenerbahçe 2-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Ağustos - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:1 | Fenerbahçe 2-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Ağustos

funny-pictures-angry-bird.jpg

Gerçekleri duymak zoruna mı gidiyor ?

Şu muhabbetler artık çok sıktı beni ya banane fenerden. Biz top oynuyormuyuzda şuan feneri sorguluyoruz.

Bunu ben de kabul ediyorum. Ama sorun da orada zaten. Evet biz kötüyüz. Ama Fener de kötü. Ancak ne garip ki Fener bu ite kakalar ve şikeler sayesinde yarışta kalıyor.

Play Off lu sezonu hatırla. Normal şartlarda bizim karşımıza finalde çıkabilecekmiydi o ite kakalar destekler olmasaydı.

Elbette Fener şike yaptığında biz de şampiyon olabiliriz. Zaten düşün bir 10 sene Fener şampiyon yapılsa bu ligin cazibesi kalır mı.

Ama emin ol şu an Digitürk üyeleri daha doğrusu Lig TV üyeleri içinde Fenerlilerin oranı ezici üstünlüğe ulaşsa ilk yapacakları bu zaten.

Ancak bildiğim kadarıyla bazen Galatasaray taraftarı önce geçiyor bazen de kafa kafaya oluyor. Misal Fener %60 lara ulaşsın ilk yapacakları iş bu olacak.

eskisehir bu kadroyla neyi hedeflemektedir

Hedefsizliği. Adeta serseri mayın hesabı. Ne yapacağı belli değil. Yarın bizim maça asılırlar.

Asıl ben maç sonunu merak ediyorum. Aslında iki maç sonunu özellikle kaydedip izlemek isterim.

1 Kasım'da oynayacakmışız. 1 Kasımdaki maçın ardından söyleyecekleriyle bugün maçtan sonra söyleyeceklerini arka arkaya izlemek şistiyorum

Kadron ne kadar iyi olursa olsun takım oyununu beceremiyorsan hiçbir halt yapamazsın.Luceskunun takımında kaç yıldız oyuncu var?Ama adamlar hemen hemen her sene avrupada başarılı sezon geçiriyorlar.Yani tanınmış yıldız oyuncu almak yada çok transfer yapmak eşittir başarıdır demek futbola küfür etmektir.
Biz çok mu iyi takım oyunu oynuyoruz? Son Bursa maçında farklı maçları mı izledik?

Üst Alt