STSL 15/16 H:1 | Fenerbahçe 2-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Ağustos - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:1 | Fenerbahçe 2-0 Eskişehirspor | M.S | 14 Ağustos

Naniyi begendim ve maci koparan hamleyi yapti bence zaten.
Ama nanide objektiv yorum yapamiyorum ben. Yilardir showcuyu hayranlikla takip eden birisiyim maalesef :(

şike tüm maçları almak mı? aldıklarını alıyolar işte
geçen sene maçları izlememişsin anlaşılan

Allah bilir 2011deki olaylara da kumpas diyondur.

İzledim aynı şeyleri bizim için söylenince niye zorunuza gidiyor o zaman ?

Bizde Gençlerbirliği maçında şike yaptık o zaman

Fanatizm gözünüzü kör etmiş saçmalıyorsunuz.Arkadaşım bir takım şike yapıyorsa transfere 45 milyon harcamaz az mantık

Avrupadan men yediklerinde biz farkı açıp gitmeyelim diye yabancı sınırını 5'e çektiler. Nafile çok güçlüydük. Şampiyon olduk.

Ardından baktılar ki her yerliyi topluyoruz 10 puan fark attık, ödü biyerlerine kaçtı bazılarınım bi umut playoff çıkardılar ama ordada koyduk geçtik.

Arayı iyice açıyoruz derken fenerin hedef 1 milyom penaltı olayo çıktı, penaltılar, uzatmalardaki goller felan şampiyon yaptılar haysiyetsizleri.

Bizide içten ve dıştan karıştırarak taraftarıda gazlıyarak aysal-terimi ayırdılar.

Kuşların avrupa cezası bitti ne hikmetse yabancı sınırı kalktı.

Bunlarda indirekt şikedir.
Yıldırım itleri beraber çalışıyor zaten.

Bu sene biz şampiyon olamayız diyorduk taa ki şu maçı görene kadar (+shaktar).

Tmm eyw biz kötüyüz ama bunlar bizden beter.

Yasin > nani
Sneijder>diego
Muslera>volkan
Defans gs > defans fb
Bekler gs < bekler fb
Ortasaha gs> ortasaha fb
Forvet gs < forvet fb

Persie zaten maçların 50% sini sakat olup kaçırır bence.

Bu benim görüşüm.
Öve öve bitiremediğiniz fenevde hiçbir numara yok

Son düzenleme:
şike tüm maçları almak mı? aldıklarını alıyolar işte
geçen sene maçları izlememişsin anlaşılan

Allah bilir 2011deki olaylara da kumpas diyondur.

sikeden daha çok korku var bence

Kariyer yapmayi çalisan pek çok insan var futbol dünyasinda

Aziz gibi güçlü diktatörün takimina karsi gelirsen o ne yapacagi belli degil

Sike mevcut olabilir ama 2011 kadar fazla oldugunu düsünmüyorum

Fanatizm gözünüzü kör etmiş saçmalıyorsunuz.Arkadaşım bir takım şike yapıyorsa transfere 45 milyon harcamaz az mantık

bizim mazimiz temiz çok şükür, benim zoruma falan gitmiyor da senin fazla zoruna gitmiş.

Eskişehir kötü falan oynamadı burda bazı arkadaşların dediği gibi. Art arda gelen 2 gol ve 10 kişi kalmalarıyla haliyle düştüler 2.yarı. Rıdvan'ın devre arası dediği ve birçoklarının beklediği gibi skor 6'ya gider, rakip kaleciyle dahi 3'e 1 kalabilir Fenerbahçe durumları da olmadı . Gekas ve Onur sırıttı Es es'de. Kaan ve Emre ile maça başlamaları çok daha iyi olurdu. Fenerbahçe'de ise bekler pasif kaldı. Gökhan ve Caner'in dönmesiyle üzerine koyarlar. Ba zaten Dany'den de büyük bomba. Geçen sezonlarda da Fener bir şekilde galip geliyordu içerde, yine aynı senaryo tekrarlandı. Artık alışılmadı mı bunca maçtır?

Son düzenleme:

juventus $ike yaptigi yil transfere kac milyon harcamis ?

Asil bukadar büyük yatirim yapan takimlar bazi maclarda $ike olayina girmeye daha musaitir sonucta büyük yatirim yapmislar.
Mantik ?!

Üst Alt