STSL 15/16 H:12 | Beşiktaş 2-0 Sivasspor | M.S | 22 Kasım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:12 | Beşiktaş 2-0 Sivasspor | M.S | 22 Kasım

Boyle ligde kimseye acimayacaksin arkadas takimi guclendirebilecegin kadar guclendireceksin. Kanatlilar yere dustugu an faul kendi kendine dusse de faul cunku onlar kanatli. Bizimkilerin tekme yemesi gerekir yerde aci icerisinde kivranacaklar ki penalti alalim faul alalim. İgreniyorum bu ligden igreniyorum beles puan almalarindan igreniyorum hakemlerin su sezon basindan beri tum yavsakliklarina igreniyorum.
Topu birlikte batar insallah.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dünkü maçta bizim oyuncular itiraz etmek için elini kaldırdığında sarı kart gösterenler.Bugün olcayla quaresmayı 50 sefer uyardılar.

Tinercilerin kafa bide tiner çekmekten meme yapmış sanırım.Cimbomun çocuğu hüseyin göçek diyorlar.Ulan adam daha ne yapsın size topu tutup bide kaleye golmü atsın.

Nefret Ediyorum Bu kirli Lig'den.. midem bulanıyor. izleyemiyorum.. bu düzen böyle devam ederse futbol seyircisi falan kalmayacak..

Dün bizim maçta rakibe verilen penaltıya bak bide beşiktaş'ın lehine çalınan penaltıya bak.Ulan hakemler Allah ıslah etsin sizi.

Burak'a emek hirsizi diyerek zirlayan Tinerciler Atiba'ya ne demeli?

emin ol hiçbir Spor Programında konuşulmayacak :) beşiktaşın muhteşem futbol oynadığını , beşiktaşa verilmeyen faulleri konuşacaklar... Galatasaray'a gelince durum farklı.. bütün spor Programlarında 1 hafta konuşulur... örnek ; Trabzon maçında Denayerın eline çarpan top... o pozisyondan önce Erkan zengin boş kaleye atamamıştı.. onu hiç konuşmadılar.. İğreniyorum bu Lig'den

Şerefsiz haysiyetsiz pislik küçük şikeciler şampiyon yapılmak isteniyor belli ki. Emek hırsızi şerefsiz ahlaksizlar.

bunlar fenerden daha bile sinsi ve pislikler aslında fenerliler enazından net adamlara rakip diyebiliyorsun

ama bunlar sana gülüp arkandan kuyunu kazan cinslerden ama bunlarından balonları sönecek elbet

Üst Alt