STSL 15/16 H:12 | Galatasaray 3-3 Antalyaspor | M.S | 21 Kasım - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:12 | Galatasaray 3-3 Antalyaspor | M.S | 21 Kasım

Bu sene havluyu attık. Biriyle 5 biriyle 6 puan. Artık zor kapanır bu futbolla bu yönetimle bu oyuncularla. Sorun hocada değildi şunu anlayın artık. Mourinho gelse yine bişey değişmeyecek. Hele bu sene sampiyon olamayıp CL gelirleride olmayınca seneye ne hallere düşeceğiz onu düşünün şimdiden. Galatasaray'ın önümüzde ki bir 5 yılı simdiden gitmiştir. Haydi geçmiş olsun.

Siz hala hayallere dalın, yabancı hoca gelince sorunlar çözülecek diye düşünün. Hadi bakim.

yahu kardeşim hocasına sokayım..Delirtmeyin adamı. Tabiki kim gelirse gelsin değişmez. Ama bu hamzanın çapsız ve çok büyük hatalar yaptığını deiştirmez. Bu kadro yeterli deyip hala sabri, umut, burakdan medet uman adamdan bahsediyoruz.

Maratonda yedıgımız son dk golunu ızledım gercekten rıze macının kopyası arkadas bu takımın oyuncularındada sorun var teknık dırektor degıl sırf dakıka 90+ zaten ondesın 4 kısı ılerde beklıyor rakıp besbellı topu sısırcek cumbur cemaat gelmısler sen hala gol atacam dıye 4 kısıyle ılerdesın.Bı zahmet bı defansa gel 36 yasında drogbanın bıle son dakıkalarda defansa gelıp kac top cıkardıgını bılırım vurdumduymaz topculardan bıktım artık.

İşte bu affedilemez bir hata. Yani ekrandan bakında o boşluğu görüyorsun. o dakikada o kadar boşluk nasıl olur. ilerdeki çapsızların hırsdan yoksun oluşları,futbol cahillikleri ne ararsan var. En baştada yasin ve burak denen çapsızlarda.
Biraz aklı olan adam o dakikada ceza sahasında yığılır o golü yemez.

Kasimpasa ve bjk maçlarında yenilgi bekliyorum açıkçası maalesef.
O dakikadan sonra gelecek sezon planlaması yapılması gerikiyor ciddi şekilde. Devre arasında oyuncu alınmamalı bu durumda ve hata kadro temizlenmeli az çok şimdiden.
Sat Sabriyi, sat hamiti, sat Burak ve umutu, sat semihi...chedjou yu. ....
Alt yapıdan oyuncular ile kadroyu tamamla geçişi olarak. Bir bakarsın sene sonu 1-2 genç kazanırsın. Transfer bütçen bu satiklarin oyuncuların maaşından çıkartıyorsun zaten yaz dönemi için. Beceremiyorsan bu işi af edersin ne diye oturuyorsunuz orda? Futbol satma becerin yoksa pro adamı bul o hal etsin senin adına

Üst Alt