STSL 15/16 H:12 | Galatasaray 3-3 Antalyaspor | M.S | 21 Kasım - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:12 | Galatasaray 3-3 Antalyaspor | M.S | 21 Kasım

İleride umut neyse geride de semih öyle çok seviyordum çok değer veriyordum ama semih artık gözümde bir hiç.. Asla iyi futbolcu olamayacak..

yil olmus 2016 zamaninda bek oynaymayan hakan balta stoperimiz oluyor bu nasil bir istir anlamak mümkün degil.
bu ligin acik ara en rezil stoperleri bizde.
her mac sIkIntI cekecek türden !!!!!

yil olmus 2016 zamaninda bek oynaymayan hakan balta stoperimiz oluyor bu nasil bir istir anlamak mümkün degil.
bu ligin acik ara en rezil stoperleri bizde.
her mac sIkIntI cekecek türden !!!!!

Bence hayatının topunu oynadı bu sene bu maç için söylemiyorum birine sallarken destekli sallayalım adamı bek de harcamışlar resmen bu adamdan stoper dışında bi cacık olmaz olmaz bence bunu öğrenmiş olduk..

sağ bek nerde? stoperde şeyşudan başka bir denayer var onu da orda oynatmıyorlar
liste su dmc forvet stoper sağ bek eğer paran varsa bir de kanat

O mevki acil.

Sağ bek de GrossX oynar.
Ne kadar Para var oldukça elbet DMC ve ST ye Sağ Bek, Kanat ve Lider Stoper eklerim bende.
Ama biliyoruz ki Dursun en fazla 1-2 oyuncu alır. (Maddi Durum + Çapsızlık)

Sezonun ikinci yarısı bu kadro iş yapar:

______________Muslera
Großkreutz Chedjou Denayer Carole
__________Transfer Xelcuk
Kanat* _____Sneijder____ Podolski
______________Forvet

* Sinan / Emre / Yasin

Yahu Dursun beleş Adebayor ve Flamini alırsa bunu başarı kabul edecek başkanımız var...çok beklemeyin.

Rize maçından sonra zirveden hemen hemen koptuk diyordum, bu maçla birlikte tüyü dikmiş olduk. Esas olay puan farkından ziyade önümüzde tek rakip değil 2 rakibin oluşu. Ama üzülmüyorum, günü kurtaralım diye 3 senedir ölüp bitiyoruz, en sonunda ne gün kaldı ne gelecek kaldı. Elde rezil rüsva bir kadro ve mal bir yönetimle kalakaldık sonunda.

Nasıl son dakika galibiyetleri seni şampiyon yaparsa tersi durumda da çöküş başlar bunu bugün bir kez daha gördük bu sene toparlanmamız çok ama çok zor kendimizi kandırmaya gerek yok

Bence hayatının topunu oynadı bu sene bu maç için söylemiyorum birine sallarken destekli sallayalım adamı bek de harcamışlar resmen bu adamdan stoper dışında bi cacık olmaz olmaz bence bunu öğrenmiş olduk..

arkadas ben salliyorsam yeni sallamiyorum tamammi hakan balta senelerdir bosuna oynuyor GSde birde simdi önemli pozisyonda stoper olarak.
hakan balta GSin stoperi OLAMAZ !!!
gecen sampiyonlukta biraz bi cirpinmasi vardi oda son maclarda oynadi veorda bütün takim konsantreli oynadi.
hem bu is sadece onla bitmiyor o sadece bir örnekti koskoca GSin bir saglam stoperi yok !!!
önliberodan zaten bahsemiyorum !!!

Son düzenleme:
arkadas ben salliyorsam yeni sallamiyorum tamammi hakan balta senelerdir bosuna oynuyor GSde birde simdi önemli pozisyonda stoper olarak.
hakan balta GSin stoperi OLAMAZ !!!
gecen sampiyonlukta biraz bi cirpinmasi vardi ama orda bütün takim konsantreyle oynadi.
hem bu is sadece onla bitmiyor o sadece bir örnekti koskoca GSin bir saglam stoperi yok !!!
önliberodan zaten bahsemiyorum !!!

Banada sorsan ched jason oynasın derim ama inan bu sene iyi oynadı çok maçta iyi bir orta sahamız olmadığı için millet yürüyerek geçiyor orta sahayı bu şekilde bir kadro yapısıyla inan bana ramos da s.çar heleki ileride hiç top tutamayan bir forvetin varsa bknz:burak

Mutlaka iyi bir T.D. + Pamuk Eller cebe.

2016 da mukaveleyi biten Oyuncuları transfer edeceksiniz

______________Muslera
Großkreutz Chedjou Denayer Carole
________Xelcuk ____M. Veloso
Sinan _______Sneijder______ Podolski
______________L. Remy

Para Olsa:

______________Muslera
Großkreutz Chedjou M.Cacares Carole
________Xelcuk ____M.Veloso
Carrilo _______Sneijder______ Podolski
______________L.Remy

Banada sorsan ched jason oynasın derim ama inan bu sene iyi oynadı çok maçta iyi bir orta sahamız olmadığı için millet yürüyerek geçiyor orta sahayı bu şekilde bir kadro yapısıyla inan bana ramos da s.çar heleki ileride hiç top tutamayan bir forvetin varsa bknz:burak

ched oynasa birsey degismez onuda gödrük gecen hafta rizeye karsi ve daha önceleri GSin stoperi yok !!!
deyaneri göremedik henüz o pozisyonda belki bir degisiklik getirir ama onu deniyecek kafa nerde ?

Balta, her mac 30 tane hata yapar, sonra cizgiden bir top cikarir yada kritik bir müdahale yapar, sonra Balta süper oynadi olur. :asd22:

Bu sene sampiyon olmayalim, gelecege yatirim yapalim da, yatirim da parayla olur. Gelecek yil CL geliri olmadan ve tribün geliri olmadan bunu nasil yapacagiz? Radikal kararlar almazsak, Hamzanin enkazi yüzünden 2- 3 yilimiz heba olabilir.

40-50 milyon euro gelirle bile bu kadar acik veriyoruz. Gelecek yil o gelir olmadan ne yapacagiz, cok merak ediyorum. Rakipler farki acmaya basladi. Gelecek haftalarda da acmaya devam ederlerse, devre arasinda santrafor transferinin de bir etkisi olmaz. Rakipler fazla hata yapmiyor ki. Bu puan farki nasil kapanacak?

deyaneri denesinler bi bari belki bi degisiklik getirir ve mutlaka bir stoper alinmali birde ön libero birde forvet.
hani futbolda degerler ya orta 3lüsü maestro olanlar yani.
iste bunlar eksik GSde.
bir stoper bir önlibero birde forvet.
bu adamlar bizde hic yok. önlibero desen melo vardi simdi orda hic bir oyuncu yok, stoper desen yok.
forvetde önceki senelere göre cöküsde. elbette kötü sonuclar cikar.

Üst Alt