STSL 15/16 H:12 | Galatasaray 3-3 Antalyaspor | M.S | 21 Kasım - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:12 | Galatasaray 3-3 Antalyaspor | M.S | 21 Kasım

deyaneri denesinler bi bari belki bi degisiklik getirir ve mutlaka bir stoper alinmali birde ön libero birde forvet.
hani futbolda degerler ya orta 3lüsü maestro olanlar yani.
iste bunlar eksik GSde.
bir stoper bir önlibero birde forvet.
bu adamlar bizde hic yok. önlibero desen melo vardi simdi orda hic bir oyuncu yok, stoper desen yok.
forvetde önceki senelere göre cöküsde. elbette kötü sonuclar cikar.

Eeee burada farklı şeyler söyleyen yokki en az 3-4 adam lazım diye şampiyon olduğumuz zaman dahi söyledik zaten sıkıntı yok

Balta, her mac 30 tane hata yapar, sonra cizgiden bir top cikarir yada kritik bir müdahale yapar, sonra Balta süper oynadi olur. :asd22:

Bu sene sampiyon olmayalim, gelecege yatirim yapalim da, yatirim da parayla olur. Gelecek yil CL geliri olmadan ve tribün geliri olmadan bunu nasil yapacagiz? Radikal kararlar almazsak, Hamzanin enkazi yüzünden 2- 3 yilimiz heba olabilir.

40-50 milyon euro gelirle bile bu kadar acik veriyoruz. Gelecek yil o gelir olmadan ne yapacagiz, cok merak ediyorum. Rakipler farki acmaya basladi. Gelecek haftalarda da acmaya devam ederlerse, devre arasinda santrafor transferinin de bir etkisi olmaz. Rakipler fazla hata yapmiyor ki. Bu puan farki nasil kapanacak?

hele sükür görende varmis, bir cizgidan top cikarir auuuuvvvvvv ama 5 mac les oynar kimsenin giki cikmaz, bazi kisiler gercekten sansli.

ulan bu selcuga bukadar haksizlik yapildiki ben bu takimin haline bakinca yine selcugu bi kenara alirim.
en kötü oyuncu dediginiz bu takimin en iyisi !
iyi oyuncularla herkes parlar ama bukadar cöplük varken 5 senede 4 keren sampiyon olmak var birde !!!!!!!!!!!!!!

Sıkıntı taktik yada teknik değil bence.

Evet oyuncularımız çok iyi değil çok yetenekli de değil.

Sabri olcan burak yasin semih falan bunlar sıradan topçular

ama bu takım geçen sene son 7 hafta kalesini gole kapattı... Birazda musleranın payı var tabi.

Şunu söylemek istiyorum.

GS ın kaybettiği puanlara bakarsak hep bireysel hatalar.

Sene başında 2 hafta musleradan dolayı gitti

Sonra chedjou ve jose nin inanılmaz hataları oldu

Bu haftada aynı hatalar ...

Oyun olarak kaybetmiyoruz bence sorun oyuncuların kafasında...

Bu sene belliki bir çok şey değişmiş.

Oyuncularda güven ve istek kalmamış.

Kendilerini % 100 konsantre maça vermiyorlar.

Kimsenin pek umurunda değil...

Bundna dolayı kaybettik kaybediyoruz...

Bu birlikteliği ve güveni tekrar sağlayacak bunun içinde en önemlisi adaletli forma dağatacak bir hoca lazım...

Bu sorun birazda adaletsiz forma dağıtımı ve oyuncuların yanlış yerlerde oynatılmasından kaynaklı güven eksikliğinden geliyor

En ideal kadro ile ciksak takim bir türlü istenen oyunu oyniyamiyor, buda bazi oyuncularin yeteneki az olmasindan kaynaklaniyor, hala cok fazla yerli futbolcu ile oynuyoruz bunu minimuma düsürmemis gerekli devre arasi 2-3 ilk 11 icin yabanci transferi sart, forvet önlibero sag acik

2 hafta üst üste 90+da gol yiyip puan kaybeden takım şampiyon falan olamaz hayal kurmayı bırakın.Bu seneyi geçiş dönemi olarak görüp iyi bi sistem hocası getirmeliyiz takımın başına zaten mevcut kadronun üstüne Mourinho-Klopp-Ancelotti üçlüsünü koaliasyon olarak getirsen gene değişen bi şey olmaz

ortalama zekaya sahip ve o zekayı kullanabilme yetisine sahip herhangi bir td. ile her türlü yarıştayız. yeter ki bunlara sahip biri gelsin.

şampiyonluk gitti mucize olmazsa eğer bjk nin başında yabancı biri olsa onlarda olamazdı ama şenol götürür gider bizdede dursun ve hamza çapsızı bu hale getirdi takımı dursun şerefsizi tez zamanda istifa et

Teknik adam falan almasınlar. Şerefsiz yönetim defolup gitmeli.O liseci zihniyete çok sert tepki verilmeli.

Ama bunu yaptıracak taraftar var mı malesef yok. Diğer iki klübün taraftarı olsaydı yemin ederim ortada ne başkan kalirdı ne yönetim. Göz göre göre hatalar yapılıyor. Ve maç sonu bu durumu cılız bır tepkiylee geçiştiren taraftarlar siz Galatasaraylılığı geçtim adam değilsiniz.

Beenim için tüm futbolcularda çok ciddi hatalar var. Ve aldığı paranın hakkını veren hiçbir futbolcu yok. O kadar yüksek meblalar alıyorsan hakkını vereceksin.
joseyi ıslıkladılarında o kadar sinirlendim ki anlatamam.

Şu kadroyu yeterli gören kim varsa Hamazasından yönetime ve taraftarına kadar Allah belasını versin.

Türk futbolu eşittir burak. Bu burak denen adam hala bizim ve milli takımın forvetiyse bu ülkenin ne medyasından ne teknik adaından ne yöneticisinden hiçbir halt olmaz. Ondan sonra türk futbolu neden gelişmiyor neden otuncu çıkmyor diye bağırırlar. Ondan sonra futbolcu analizi yapmaktan aciz Fatih terimden futbolumuzu ilerletmesini bekliyoruz.

Adamlar sen 20 milyon versen bile alamayacağın adamı yedek bekletiyor lan. Böyle bir iş bilmezlik var mı. Böyle bir kepazelik var mı.
Hamza denen adam hala denayer alması gerekirken çapsız semihi oyuna alıyor. Ondan sonra ırkçılık damgası yemen son derece normal.

Josenin şu an için ilk 11 oyuncusu olamayacağını söylersiniz katılırım.(ama şu kadroda kesin 11 oynarç) fizk olarak yetersiz dersin anlarım. Ama ulan fulbol bilgisi anlamında adam ben sahada ben futbolu biliyorum diye bas bas bağırıyor. Şu kadroda dikine doğru bir şekilde giden tek adam.

tekrar öylüyorum bu takıma teknik adam almasınlar.sezon sonnuna kadar tafarelle devam edilsin. Özbek ve yönetimi Hemen istifa etmeliler, ettirilmeliler. sezon sonuda çok ciddi revizyon yapılmalı.Her sene yapılamayan revizyon yapılmalı.
Heleki mustafa denizli falan kesinlikle gelmemeli.

Ama tabikide bunlar olmayacak. Ve ben her zaman söylüyorum. Bu klübü fenerliler yönetiyor. Bu hataları başka türlü açıklayamıyorum.

Üst Alt