STSL 15/16 H:12 | Galatasaray 3-3 Antalyaspor | M.S | 21 Kasım - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:12 | Galatasaray 3-3 Antalyaspor | M.S | 21 Kasım

Şampiyonluk sonrası kadronun tamamen temizlenmesi gerekiyordu, yapılmadı ona buna evlat ayağı çekildi en son buraya geldik işte.

aslinda dusundugun zaman ne bu yonetim, ne bu rezil futbolcu tayfasi (bir kac kisi disinda) ne de bu irkci rezil taraftarlar basariyi hak etmiyorlar.

bir nevi ilahi adalet bile denir buna.

bugun utandim resmen insanlik adina.

sneijder insanlik ogretmeye calisti jose oyundan cikarken ama bunlar insan degilki.

bir keze daha sneijder'in hem futbolcu hem de insan olarak burada harcandigini gordum. uzuldum.

git kurtar kendini reis. ne sen bunun gibi rezil seyleri hak ediyorsun ne de biz senin gibi guzel bir insani.

Son düzenleme:
GSTV'deki bir yorumcu cok guzel konustu.

Sabri Olcan'in onunde sol acik oynuyorsa Chedjou'da defansin onunde onlibero oynayabilirdi Melo'nun yerine dedi.

Gayet de guzel acikladi argumanlarini.

Ayagi duzgun, teknigi yeterli, uzun toplar atabiliyor, oyunu okuyabiliyor vs.

Futboldan anlayan adam her yerde kendini belli ediyor. Bir bizim teknik direktorler goremiyor herkesin gordugunu.

neresi orturtmus kardesim geçen sezon hiç maç izledin mi sen

ayrica meloyu biz göndermedik KENDIDSI gitti

flamini podolskiyle beraber makul fiyata karsi gelebilirdi

Mbia BEDAVA gitti

Mulumbu BONSSERVISDI

Yav flamini ölmüş flamini diyon mbia trabzondan her sene imza parası alıyor ilk sezon için 2 milyon euro sonraki sezonlar için 1 er milyon euro + 2.5 milyon euro maç başılarda var.Büyük yazalım başka türlü anlamıcan herhalde PARA YOK PARA.Melo kendisi gitti demişsin.Yönetimin içinden konuşanlar olmuş medyaya hamza göndertti demişler melo'yu.Melo'yu yönetim ve hoca tutmak isticekte Melo gidecek öylemi? Hayallerde yaşıyorsun kardeş.

bu seneden bir cacık olmaz belli.
bari birkaç yıl önceki gibi dip yapalım ki kadroda revizyona gitsinler yoksa önümüzdeki yıllar da gidecek..

Önümüzdeki 3 zor maç sonunda fark 10 puanı geçer. Bu sene havlu attık.Geçen sene hamza geldiğinde liderden 2 puan gerideydik şimdi 7 puan üstelik melo vardı ozaman. Takım zihin olarak bitik hangi hoca toparlar bunları bilmiyorum ama astana bile bizi telekomda yenip 3. Olur.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Basit kurallar (futbol'dan azicik anlayan asagidaki kurallara karsi gelmez):
  1. Bilal Kisa varken Rodriguez ilk 11'e koyulmaz hatta ondan yedekte olmaz
  2. Sneijder'den ön libero olmaz
  3. Burak tek forvet hiç olmaz
  4. Formsuz Burak ancak yedek olur
  5. Olcan'dan sol bek olmaz
  6. Formsuz Semih ancak yedek olur
  7. Sinan Gümüs oyuna girmeli hata ilk onbirde olmali

33 luk Bilal mi oynayacak ilk 11 de?

Offfff anam offffff! :(

Devre arasına kadar 10 puan da fark yesek,taraftarın ağzına 1 parmak bal çalmak için gidip 2 tane 30 yaşında yıldız alacaklar.ve ultraslanı susturacaklar.

Yanlız burası Fenerbahçe değil bunu sana hatırlatayım da.Ben bizde şimdiye kadar transfer yapıldı diye böyle boktan bir sezonda tepki verilmediğini görmedim.O işler karşı yakada olur biz de yemez onlar

Yav flamini ölmüş flamini diyon mbia trabzondan her sene imza parası alıyor ilk sezon için 2 milyon euro sonraki sezonlar için 1 er milyon euro + 2.5 milyon euro maç başılarda var.Büyük yazalım başka türlü anlamıcan herhalde PARA YOK PARA.Melo kendisi gitti demişsin.Yönetimin içinden konuşanlar olmuş medyaya hamza göndertti demişler melo'yu.Melo'yu yönetim ve hoca tutmak isticekte Melo gidecek öylemi? Hayallerde yaşıyorsun kardeş.

bos konusacaksan konusma

flamini ölmemis diyorsan 1 maç bile izlememissin

mbia 2.5m euro maç basi mi aliyor? :D la bas git lan

melo kendisi gitti onunla daha önce yeni kontrat yapmamiza ragmen son gününde gitti

yine saçmalacaksan cevap yazma

tskler

Yav bizim forumdada futbol cahili çok Melo ne yaptıki geçen sene diyorlar.Valla çıldırcam.
Madde madde yazalımda anlasınlar. Melo ne yapar:
1.Defansı toparlar.
2.Orta sahada kafa toplarına çıkar çoğunu alır
3.Rakibe sertliğini göstererek rakibi sindirir.
4.Rakip takımdaki oyuncuların üstüne oynar.Psikolojik olarak yıpratır.
5.Ofansif olarak sağdan sola soldan sağa ters paslarla rakip takımın savunma dengesini bozar.
6.Takım ve taraftar mental olarak düştüğünde yapıcağı bir hareketle takımıda taraftarıda canlandırır.
7.Duran toplarda defansta rakip takım ofans oyuncularını bozar.
8.Kazandığımız duran toplarda rakip takım defans oyuncularını bozar.
9.Gol atar.
(Belki maddelerin ofans yönünden olanlarını az az yapar ama defans yönünde sırıttığı maç sayısı çok azdır.)

Bu kadar telaşlanacak birşey yok bence.Sene gitti falan lafları boş.

senin 3 derbin içerde.Eder 9 puan.Karşı taraf da yerinde sayacak.Eder 18 puan.

Bu kadar abartmayın.

Doğru teknik direktör ve devre arası doğru takviyelerle puan farkı da kalmaz.

Üst Alt