STSL 15/16 H:12 | Galatasaray 3-3 Antalyaspor | M.S | 21 Kasım - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:12 | Galatasaray 3-3 Antalyaspor | M.S | 21 Kasım

Flamini melonun yarısı etmez.Diğer oyuncularıda alamassın uzun süreli sözleşme yapman lazım mbia 3 seneden aşşağı gelmezdi ordada FFP denen bir olay var.FFP'yi biliyorsundur herhalde o kadar da değilsindir sanırım.

yillardir eplde oynayan adam melonun yarisini etmez mi? Pwhwhahaha

mulumbuyu rahat alabilirdik adam transfer fee'di.

melo senelik asagi yukari 3m euro kazaniyordu

onun aldigi maasini mbiaya verabilirdik

ama sen en iyisi youtube videolarina bakmaya devam et

Maalesef orta sahada baska isim yok ve Bilal istikrarli bir isim bugün Rodriguez'in yaptigi hatayi yapmazdi.
Bilal maç kaybettirmez Rodriguez kaybettirir

yillardir eplde oynayan adam melonun yarisini etmez mi? Pwhwhahaha

mulumbuyu rahat alabilirdik adam transfer fee'di.

melo senelik asagi yukari 3m euro kazaniyordu

onun aldigi maasini mbiaya verabilirdik

Bilal'e anlatıyom kardeş sen üstüne alınma.
1.Flamini Melo'nun yarısı etmez.(Tekrar yazınca belki anlar)
2.Melo 3m kazanıyordu ancak sözleşmesi bitecekti.Yeni uzatılan sözleşmede fesih şartı ve indirim yapılmıştı.
3.FFP tarafından izlemeye takılan takımların verdikleri bonservis futbolcu giderleri sürekli zarar ettirirse takımları ve bu süreklilik kazanırsa (3 sene ) men cezası yada transfer yasağı veriliyor.
4.Melonun aldığı maaşı mbiaya vermek önemli değil önemli olan sözleşmenin yapılıcağı şartlar.1 senelik sözleşme yapman lazım ki oyuncu bunu istemez.O yüzden alamazsın Mbia'yı
5.FFP'de sınırı aştığımız için kullanılacak 1 liranın dahi önemi var.

Sorun kalite olarak değil bence sorun mental ve fiziksel olarak takımda bitmişlik var. Maçı kopartamıyoruz. Kazandığımız maçlar 1-0, 2-1'le bitiyor. Önce bunu aşmamız lazım.

valla bilal jose tartışması yapmak gereksiz bence ikisi de birbirinden beter biz ne ara bu duruma düştük ya terimin ilk geldiği seneyi hatırlıyorum engin emreli kadrolar abi bu isimler de muhteşem değildi ama oyunu hatırlıyorum maç olsun da gideyim diye hamza prandelli mançini tursun el birliğiyle bu günlere getirdiler sağolsun varolsunlar

M'bia boştaydı Bilal artı Jem'e verdiğin para 1,5 değil mi Mbia 2.6 alıyor ama bize 2 civarına gelirdi Trabzon nere burası nere. Cavanda boştaydı keza al sana sağ bek Denayer süper bi stoper olabilir ama stoper alıp sağ bek oynatıyoruz çokta verim vermiyor Denayer açıkçası. Jose keza geçen sene büyük dönem sağ önde oynamış veya ofansif orta saha adamın o meziyetleri var zaten ama burada anadan üryan ön libero zannediyor millet adamı. Forvette alırdık kiralık falan 2 milyon alan Umut'u ya da 3 milyon alan Burak'ı gönderip maaş bütçesini düşürürsün, onun yerine kiralık forvet bakarsın avrupadan dolu varya dolu oğlu dolu adam var bütün transfer dönemimiz Niasse diye bi saat satıcısıyla geçti. Elimizdeki kanatlarıda gönderdi herif Podolski var Yasin var Yasin'de yetersiz salak salak top kayıpları falan yapıyor sürekli. Yeni bir goal filmi hikayesi bekliyordu millet heralde Yasin bu işte geçen sene denk getirdi. Her futbolcunun kariyerinde böyle bir golden sezon var bu adam da geçen sene tutturdu. Elimizde kanatta yok işin garibi Amrabat kötü de olsa Bruma falan hepsi gitti. Adam alamıyorsan verim alacağın topçuları tut bari kadronda o da yok çünkü yabancı bunlar Dzemaili'yi de parasını verip gönder sonra biz almasak takım bulamayacak Jem'i transfer et:D Beyler hiç birbirinize girmeyin boşuna Hamza anasını belledi takımın kendi gittikten sonrasını düşünmedi mal mal adamlar aldı Sabri'yi Umut'u kulübe bağladı o gittikten sonra da. Hamza böyle gitmemeliydi bence daha ağır gitmeliydi bize çok kötü t.d geldi ama bu kadar şerefi bozuk bi adam gelmemişti.

Son düzenleme:
SAğ bekin sağ bek değil, sol bekin sol bek değil, stoperlerin stoper değil, forvetlerin forvet değil. Olacağı bu. Maçtaydım. Takımda bir gram ruh kalmamış. Hep yan pas, geri pas.

M'bia boştaydı Bilal artı Jem'e verdiğin para 1,5 değil mi Mbia 2.6 alıyor ama bize 2 civarına gelirdi Trabzon nere burası nere. Cavanda boştaydı keza al sana sağ bek Denayer süper bi stoper olabilir ama stoper alıp sağ bek oynatıyoruz çokta verim vermiyor Denayer açıkçası. Jose keza geçen sene büyük dönem sağ önde oynamış veya ofansif orta saha adamın o meziyetleri var zaten ama burada anadan üryan ön libero zannediyor millet adamı. Forvette alırdık kiralık falan 2 milyon alan Umut'u ya da 3 milyon alan Burak'ı gönderip maaş bütçesini düşürürsün, onun yerine kiralık forvet bakarsın avrupadan dolu varya dolu oğlu dolu adam var bütün transfer dönemimiz Niasse diye bi saat satıcısıyla geçti. Elimizdeki kanatlarıda gönderdi herif Podolski var Yasin var Yasin'de yetersiz salak salak top kayıpları falan yapıyor sürekli zaten yeni bir goal filmi hikayesi bekliyordu millet heralde Yasin bu işte geçen sene denk getirdi. Her futbolcunun kariyerinde böyle bir golden sezon var bu adam da geçen sene tutturdu. Elimizde kanatta yok işin garibi Amrabat kötü de olsa Bruma falan hepsi gitti. Adam alamıyorsan verim alacağın topçuları tut bari kadronda o da yok çünkü yabancı bunlar Dzemaili'yi de parasını verip gönder sonra biz almasak takım bulamayacak Jem'i transfer et:D Beyler hiç birbirinize girmeyin boşuna Hamza anasını belledi takımın kendi gittikten sonrasını düşünmedi mal mal adamlar aldı Sabri'yi Umut'u kulübe bağladı o gittikten sonra da. Hamza böyle gitmemeliydi bence daha ağır gitmeliydi bize çok kötü t.d geldi ama bu kadar şerefi bozuk bi adam gelmemişti.

Mbia dışındaki fikirlerine katılıyorum.Mbia 2.2 imza parasıda alıyor ve bu ilk sezon için.Kalan 2 sezon içinde 1er milyon euro alıyor.2015/2016 için 2.6+2.2=4.8 milyon euro 2016-2017 2.6+1=3.6 milyon euro 2017/2018 2.6+1=3.6 şu anda kulübümüzün böyle bir sözleşmenin altına girecek mali durumu yok.Ağır sözleşme haklarımızı selçuk ve burak leşinde sneijder ve muslera gibi değerlerde kullanıyoruz.

Melo'ya laf eden çarpılır.Başka da hiç bişey demicem.Millet şey bulmuş şeyini arıyo_Orta sahan yol geçen hanı olmuş hala Melo tartışması arkadaş yaaa

Maratonda yedıgımız son dk golunu ızledım gercekten rıze macının kopyası arkadas bu takımın oyuncularındada sorun var teknık dırektor degıl sırf dakıka 90+ zaten ondesın 4 kısı ılerde beklıyor rakıp besbellı topu sısırcek cumbur cemaat gelmısler sen hala gol atacam dıye 4 kısıyle ılerdesın.Bı zahmet bı defansa gel 36 yasında drogbanın bıle son dakıkalarda defansa gelıp kac top cıkardıgını bılırım vurdumduymaz topculardan bıktım artık.

ya cok neden var.saymakla bidmiyo.2 dkda mac verdik 2 kere ama yani şaşırmadım.halimiz hal degıl.cok eksık var.kanad ,forved,onlibero gibi... dahası semiih,umud,sabri,bilal,burak gıbı malozlar var.dahası savunma yapamıyoruz,taktık yok,sisdem yok..sayıyım mı daha?

Bilal'e anlatıyom kardeş sen üstüne alınma.
1.Flamini Melo'nun yarısı etmez.(Tekrar yazınca belki anlar)
2.Melo 3m kazanıyordu ancak sözleşmesi bitecekti.Yeni uzatılan sözleşmede fesih şartı ve indirim yapılmıştı.
3.FFP tarafından izlemeye takılan takımların verdikleri bonservis futbolcu giderleri sürekli zarar ettirirse takımları ve bu süreklilik kazanırsa (3 sene ) men cezası yada transfer yasağı veriliyor.
4.Melonun aldığı maaşı mbiaya vermek önemli değil önemli olan sözleşmenin yapılıcağı şartlar.1 senelik sözleşme yapman lazım ki oyuncu bunu istemez.O yüzden alamazsın Mbia'yı
5.FFP'de sınırı aştığımız için kullanılacak 1 liranın dahi önemi var.

daha çok futbol maçi daha az youtube izlemeni tavsiye ediyorum

cahiller yorumlarina cevap vermeyecegim

iyi forumlar

yapıl(a)mayan transferlerin, ondan öncesinde de hesapsız saçılan paraların, kısacası önceden yenilen hurmaların gelip biyerlerimizi tırmaladığı maçtır. Ben koskoca GALATASARAY'ın taraftarıyım, Antalyanın yedekten giren kanat oyuncularına imrenerek baktım ya, bu nası bir dramdır.

Üst Alt