STSL 15/16 H:13 | Beşiktaş 0-2 Akhisar Belediyespor | M.S | 29 Kasım - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:13 | Beşiktaş 0-2 Akhisar Belediyespor | M.S | 29 Kasım

Şimdi Hamza gururlanıyordur bu takımı ben çıkarttım Süper lige diye. Kafana şıçarım Hamza öyle düşünürsen. Sen Akhisar başındayken küme düşücektin az kaldı... Büyük takımlardan 4-5 yiyip köyüne dönüyordun...

Şıcarın....

Şimdi Hamza gururlanıyordur bu takımı ben çıkarttım Süper lige diye. Kafana şıçarım Hamza öyle düşünürsen. Sen Akhisar başındayken küme düşücektin az kaldı... Büyük takımlarda 4-5 yiyip köyüne dönüyordun...

Şıcarın....

Bence objektif ve doğru bir yorum değil.Akhisar'ın eski kadrosuyla şimdiki kadrosu da bir değil.Hamza bu takımı ilk sezonunda ligde tutarak büyük bir olaya imza atmıştır.Hamza bizi 2-1,Beşiktaş'ı 4-1,Fener'i de 3-1 yendi aynı sezonda kendi evinde.

Bence objektif ve doğru bir yorum değil.Akhisar'ın eski kadrosuyla şimdiki kadrosu da bir değil.Hamza bu takımı ilk sezonunda ligde tutarak büyük bir olaya imza atmıştır.Hamza bizi 2-1,Beşiktaş'ı 4-1,Fener'i de 3-1 yendi aynı sezonda kendi evinde.

evet hamza şampiyon kadroları korumayı çok seviyor,akhisarda o kadroyu tutup ligde kaldı,ama geleceğe yönelik bir plan proje yok o seviyelerde kalmaya devam etsin

Bence objektif ve doğru bir yorum değil.Akhisar'ın eski kadrosuyla şimdiki kadrosu da bir değil.Hamza bu takımı ilk sezonunda ligde tutarak büyük bir olaya imza atmıştır.

Ben o sezon Akhisar'ı takip ederdim. Kaybettikleri çoğu maçı saçma sapan taktikler yüzünden kaybettiler. Hamza takımı çok açık alanda oynatıyordu. Kadıköy olsun , Arena olsun hep 5-6 yediler Hamza malı sayesinde...

Td faciası vardı

neredeyse transfer bile yapamayan hamzaoglu akhisar'da ilk sezonda 14. ikinci sezonda 10. olmustur. eyvallah iyi isler yapti ama yüceltmeye gerek yok simdi. cok büyük basarilara imza attigi söylenemez.

evet hamza şampiyon kadroları korumayı çok seviyor,akhisarda o kadroyu tutup ligde kaldı,ama geleceğe yönelik bir plan proje yok o seviyelerde kalmaya devam etsin

Aynen. Hatta o kadro için ben oyuncularıma ihanet edip başka adam almam demiş. Yalanım yok aynen böyle oldu.

Bizede aynısını yaptı. Şampiyon olduğumuz için çöplere "ihanet" etmedi....

Üst Alt