STSL 15/16 H:14 | Galatasaray 3-0 Bursaspor | M.S | 4 Aralık - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:14 | Galatasaray 3-0 Bursaspor | M.S | 4 Aralık

Sen ne anlatıyon bilader hayırdır.Bişeyi söylemek için üzülmem mi gerekiyo.Hadi bişeyi söyledim de üzüldüm de sana giren çıkan ne ?
Son yılların en kötü Bursa'sı heralde.Orta düzey bi Bursa olsaydı kesinlikle gol atardı şu takıma.Senin yorumunu hatırlatayımda mac anında yaptıgın yorumu tekrar gör sonra twitter e falan medyaya bak aynı fenerlı ve bjklılerın yorumlarının aynısı oldugunu görürsün.Takım gol yemedı 3 0 kazandık dıye sevınecegıne nıye gol yemedık bursa cok kotude ondan gıbı dusunceler garıp gelıyor bana herhalde gol var oynadın kuponun yattı ondan olsa gerek.

Bunları söyleyince beşiktaş'lı yada fenerbahçe'li olmak mı gerekiyo.Kendi takımımın ne kadar kötü oynadığını ve rakibin geçmiş senelere göre ne kadar dandik kurulmuş bi kadro olduğunu anlayamıyosan benim yapabileceğim bişey yok.Ayrıca 3-0 kazandık diye niye sevineyim ki bi bok mu oynadı takım.Sadece 3 puan kazandık.ne görüyon bu takımda.Bi umut mu var bu takımda.

Ne yapalim yani kadro dandik oyun kotu diye takimimiza destek olmiyalimmi kazaninca sevinmeyelimmi bursa niye gol atamadi niye kazanamadimi diyelim bumudur taraftarlik.

Üst Alt