STSL 15/16 H:14 | Galatasaray 3-0 Bursaspor | M.S | 4 Aralık - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:14 | Galatasaray 3-0 Bursaspor | M.S | 4 Aralık

Maç 2-0 iken bile maçı kopardığımıza inanan var mıydı? takımın savunması hiç güven vermiyor ilk yarı Bursanın gol ayakları etkili olamadılar yoksa yenilecek gibi oynadık.

Devre arasina kadar boyle ite kaka gideriz.Devre arasinda gereken hamleler yapılmazsa Dursun sutlanır

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Takım savunma yapmasını beceremiyordan çok takımda savunma yapacak adam yok maalesef..

Senin kanatların komple savunma özürlüyse forvetin sadece boşuna koşuyorsa takım savunması diye bişi kalmaz ve defansının göbeğinide orta sahanıda aslında olduğpundan çok daha kötü gösterirsin...

Bir kere şu podolskiye yazık...

Adamın ayağı resmen füze kaleyi cepheden gördüğü 5 pozisyonun 3 ü gol oluyor ama biz adamı zorla çizgiye gömüyoruz. ÜStüne birde niye geri dönmüosun diye paylıyoruz...

Bu adamın yeri forvet . Bu adam kanat manat oynayamaz bu takımda....

Arsenalde oynar ama bu takımda oynayamaz....

Bu adam forvet oynasa ki zaten burak ve umut varken mutlaka oynamalı çok daha faydalı olur...

Yasin bu adam GS topçusu falan değil. Anadoluda yıldız olur ama GSda oynayacak kapasite yok.
GS ı eksik oynatıyor.. Toıpsuz oyunda hiç yok hucum gücü ise abartıldıgı kadar değil balon .. 90 dk da 5 dk parlıcak die bekle dur..
Sinana yazık oluyor...

Burak... Tek forvet oynayacak dünyadaki son adam. Ama maalesef oynuyor oynatılıyor...
Bu adam çift forvetle hem kendisi çok daha fazla alan bulur pozisyona girer hemde orta sahayı daha çok pozisyona sokar koşularıyla.

Ama tek forvet koyacaksan hiç koyma daha ii...

GS devre arasında 2 transferle işi bitirir aslında...

Greusskreutz bir şekilde ikna edilip döndürülür...

---------------Muslera------------
-------Denayer-Ched-Hakan-------
--Greusskreutz-Jose-Selcuk-Sol açık
----------------Sneijder---------------
------------Podolski Forvet-----------

Sol tarafa Greusskreutz gibi çok koşan 2 yönlü oynayabilen bir adam alırsak ve ileriye de uzun boylu fizikli bir forvet tamamdır...

3 tane taşş gibi stoperin varken 2 tane kazma beke gerek yok...
Yerine orta sahayı kalabalıklastır top sende kalsın...
Hakanın bölgesi çok tehlikeli. Önünde alaba tipli oyuncu alıyorsan bilemem tabiki.
Beklerin senin öne çıkma şansın hiç yok bu kanatların ile zaten ve balta sadece gölge savunması yapan bir oyuncu.
Ama gölge savunma konusunda tek o değil tabiki. Hemen hemen full takım bu şekilde savunma anlayışına sahip kaç yıldır. Rakip takıma buyur oyna diyorsun resmen. Bir örnek posisyon mesela :

Sol kanat da rakip oyuncu gelmiş tek başına. Karşısında tam 3 Galatasaray lı oyuncu var. Hepsi eğilmiş mesafeli izliyorlar topu ve rakibi ne yapacak diye.
Yahu biriniz adamın üstüne gideyim topu kapayım demez mi Allah aşkına. Bu resmen asıl en büyük sorunumuz bence.

Kac mac sonra acayip keyif aldim!!

Tesekkürler Denizli dede!

Tesekkürler Dursun (hamzyaya tekmeyi bastigin icin)!

Ohh be rahat rahat takilalim simdi, bir Astana ya karsi kazandik mi, sonra da Bjk yi yendik mi ohhhhh degmeyin keyfime

Devre arasinda, kaliteli bi orta saha bir forvet bir sol bek bir sag bek gelirse oooooooooooooo

Oh be kac hafta sonra sonunda kazanmayi bildik hemde gol yemeden, artik onumuzdeki hafta bizim icin cok onemli. Astana maci, ve ondan sonra Bjk maci. Bu maclari kazandigimiz halde takim daha guvenli top oynayama baslar insallah..

Aga maç olmadan ki gunler forum daha aktif oluyor bugün daha bitik heralde nillet uzun bir aradan sonra ilk defa basını yastıga huzurlu koydu.

Bu takıma hemde çok acil,sağ bek,dmc,sağ kanat ve forvet lazım.Bunlar çok acil ilk başta hemen olması gereken transferler.Bunlardan sonra kadro halen tam olmayacak.2.plandada bir tane stoper bir tane daha dmc lazım.Ben böle rezalet görmedim.Bursa abartmıyorum her atağında boş tarlada gezer gibi kalemize geldi.Sinirden tv yi kıracaktım artık.Biz bu olamayız.Takım kız gibi.Denizli eğer biraz akıllı bir adamsa bu transferleri bir şekilde yaptırır.Sokarım uefa sına.Atarsada atsın.En azından geleceğimizi yapılandırırız.Yoksa bunlar olmazsa M.denizliyle beraber o dolmuş şöfürü kılıklı beyinsiz küfürler eşliğinde defolur gider.Kendisi bilir isterse yapmasın transfer.

ilk yarıyı izledim takımda ışık var ciddi güzel paslaşma içine girdik Selçukta Pres vardı Sneijder istekliydi Podolski Tüylerimi diken diken yapan bir şut attı daha nolsun 3-0 iyi skor keşke Febe tökezlese.

Üst Alt