STSL 15/16 H:14 | Galatasaray 3-0 Bursaspor | M.S | 4 Aralık - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:14 | Galatasaray 3-0 Bursaspor | M.S | 4 Aralık

Gol yemeden bursaya karşı 3-0 kazandık.

Kim ne yapmış bakmıyorum artık ben.

Devre arasına kadar en az puan kaybının peşindeyim.

Gerisi falan filan.

anonymous_logo_transparent__perfect_symmetry__by_anondesign-d6raug01.png
anonymous_logo_transparent__perfect_symmetry__by_anondesign-d6raug01.png
Fenerli kuzenim yazmis reis tatsizlik cikardim hemen

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Takımda psikolojik olarak kötü durumda olanlar var. Bilal, sabri, olcan,umut, burak, selçuk bunlar çok kötü durumdalar. Bilal oyuna girip ne oynadı ben anlamadım. Sneijder ve poldi olmasa gol falan atamayız zaten. Bursa yerine kpaşa olsa maç yine 3-3 biterdi.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ama bir gerçek var ki muslera iyi yer tutmayıp üstüne bide bursa oyuncuları biraz becerekli olsa son vuruşlarında skor tam tersine de olabilirdi. Takım savunma yapmasını beceremiyor maalesef

Sağ bek bir orta saha bir kanat bir forvet tam 4 tane direkt olarak oynayacak çok kaliteli adamlar lazım buda imkansız olduğu için bu seneden hiç bir umudum yok kimse kendini kandırmasın 2.lik filan mükemmel olur ben beşiktaş şöyle oynuyor şikeciler şöyle oynuyor demiyorum bizde bir b.k yok hamza kadronun a...... du gitti bu kadar net

Sneijderin en kötü maçlarından biriydi yalnız... Şerefsiz medya rahat bırakın şu üstün seviyeli yeteneği. Dua edin sayemizde böyle büyük futbolcu izliyorsunuz şu kokmuş ligte

Bundan önce yaptığım maç olumlamaları hep sonrasında ters tepti. Bu maçla ilgili olumlu yorumlarımı buraya yazmıyorum, kenara koydum. İşlerin düzeldiğine ikna olursam hepsini beraber yazacam umuyorum.

bakıyorum hamzaya sallayanlar denizliye'de sallıyor bu arkadaşlar teknik direktör değişince oyuncuların da mı değişeceğini sandı kadro genişliğimiz yok ne bekliyorlar anlamadım yani biraz mantıklı konuşsanız işe yarabilir belki takımın bu sene uçup kaçmasını beklemeyin

Galatasaray Futbol Takımı, Süper Lig’in 14 haftasında Bursaspor ile karşılaştı. Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’daki mücadeleyi sarı kırmızılı takım 3-0 kazanmasını bildi.

Teknik direktör Mustafa Denizli'nin Türk Telekom Arena'daki ilk maçında Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 14. hafta mücadelesinde Bursaspor'u konuk etti.

İlk yarısı 0-0 sonuçlanan karşılaşmada, Galatasaray'ın golleri ikinci yarıda geldi. 68. dakikada sahne alan Lukas Podolski, düzgün kontrolünün ardından sol ayağıyla köşeye sert vurdu skoru 1-0'a taşıdı. İlk golden sonra rakip kalede daha sık ataklar geliştiren Cimbom, 80. dakikada 2-0'ı buldu. Lukas Podolski sağdan çok iyi bindirme yapan Sabri'ye aktardı. Onun ortasında ceza alanında Burak Yılmaz kaleye sırtı dönük vuruşunu yaptı. Burak'ın vuruşunda Yasin Öztekin son anda kale ağzında ayak koydu ve topu ağlara gönderdi.

İkinci golün ardından rakip kalede ataklara devam eden sarı kırmızılılar, 90. dakikada Burak Yılmaz ile skoru 3-0'a getirdi. Lukas Podolski, çalımlarla taşıdığı atakta, aradan Burak'ı çok iyi gördü. Yıldız oyuncu harika bir kontrolün ardından yüzünü kaleye döner dönmez yerden klas bir vuruşla maçın sonucunu belirledi.

Ama bir gerçek var ki muslera iyi yer tutmayıp üstüne bide bursa oyuncuları biraz becerekli olsa son vuruşlarında skor tam tersine de olabilirdi. Takım savunma yapmasını beceremiyor maalesef

Takım savunma yapmasını beceremiyordan çok takımda savunma yapacak adam yok maalesef..

Senin kanatların komple savunma özürlüyse forvetin sadece boşuna koşuyorsa takım savunması diye bişi kalmaz ve defansının göbeğinide orta sahanıda aslında olduğpundan çok daha kötü gösterirsin...

Bir kere şu podolskiye yazık...

Adamın ayağı resmen füze kaleyi cepheden gördüğü 5 pozisyonun 3 ü gol oluyor ama biz adamı zorla çizgiye gömüyoruz. ÜStüne birde niye geri dönmüosun diye paylıyoruz...

Bu adamın yeri forvet . Bu adam kanat manat oynayamaz bu takımda....

Arsenalde oynar ama bu takımda oynayamaz....

Bu adam forvet oynasa ki zaten burak ve umut varken mutlaka oynamalı çok daha faydalı olur...

Yasin bu adam GS topçusu falan değil. Anadoluda yıldız olur ama GSda oynayacak kapasite yok.
GS ı eksik oynatıyor.. Toıpsuz oyunda hiç yok hucum gücü ise abartıldıgı kadar değil balon .. 90 dk da 5 dk parlıcak die bekle dur..
Sinana yazık oluyor...

Burak... Tek forvet oynayacak dünyadaki son adam. Ama maalesef oynuyor oynatılıyor...
Bu adam çift forvetle hem kendisi çok daha fazla alan bulur pozisyona girer hemde orta sahayı daha çok pozisyona sokar koşularıyla.

Ama tek forvet koyacaksan hiç koyma daha ii...

GS devre arasında 2 transferle işi bitirir aslında...

Greusskreutz bir şekilde ikna edilip döndürülür...

---------------Muslera------------
-------Denayer-Ched-Hakan-------
--Greusskreutz-Jose-Selcuk-Sol açık
----------------Sneijder---------------
------------Podolski Forvet-----------

Sol tarafa Greusskreutz gibi çok koşan 2 yönlü oynayabilen bir adam alırsak ve ileriye de uzun boylu fizikli bir forvet tamamdır...

3 tane taşş gibi stoperin varken 2 tane kazma beke gerek yok...
Yerine orta sahayı kalabalıklastır top sende kalsın...

Vala itiraf edeyim poldiden bu kadar gol atacağını beklemiyordum onun için en kızdığım şey top bizdeyken pek aralara kaçmıyor hep ayağına istiyor topu taktik icabımı böyle anlayamadım ama dediğim gibi beklentimin çok üzerinde tabela yaptı helal olsun.

Üst Alt