STSL 15/16 H:14 | Gaziantepspor 2-2 Fenerbahçe | MS | 6 Aralık - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:14 | Gaziantepspor 2-2 Fenerbahçe | MS | 6 Aralık

SON DAKİKA!

Lig tv de Alper'in gol pozisyonuna zoom yaptılar topun Alper'in eline çarptığı ortaya çıktı bunu yorumcular da söyledi..Son dakikada Caner'in yaptığı da net penaltı..Bir de hala hakem hakem diye ağlıyorlar şaka gibi yaa camia değil sirk yemin ediyorum..

Son düzenleme:
şu aziz denen o. çocuğunu hala konuşturan , şu futbol camiasında bu ahlaksız şerefsizi ilah yaptıran Galatasaray başkan ve yöneticileri sizlerden nefret ediyorum. En az aziz şerefsizi kadar sizlerden nefret ediyorum. Spor medyasında Galatasaraylıyım diyen geçinen yazarlar ve diğer sözde objektif spor yorumcuları, radyo programcıları vsss alayınızın Allah belasını versin.

Her hafta mümkün olduğunca tüm şampiyonluğa oynayan takımların maçlarını izlerim. Bizim maçlardaki hakem kararları ile diğer iki şerefsiz takımın oynadığı maçtaki hakem kararları arasında dağlar kadar fark var. İki şikeci takımın maçlarında hakemlerin takdir hakları içerde dışarda hep bunlar lehine oluyor. Bizim iç sahada tam tersi hekemler cesaret göstergesi sergiliyorlar.Mesela podolski bir elini kaldırmasıyla kart görürken diğer taraftar nani, gökhan, caner gibi şerefsizler hakeme her türlü hareketi yapmasına rağmen kart görmüyor. Kendisini yere atıyor diye burak hakkında sürekli konuşan soysuz yorumcuların diğer iki takımın oyuncularının alayının kendisini sürekli yere atmasına sesleri çıkmıyor.

Türkiyenin en çok izlenen iki spor programında kimler var. şansal,tümer,rıdvan,güntekin...Şimdi soruyorum bunların ne kadar objektif olabileceğini düşünüyorsunuz. Bunlar çok önemli. hakemler bile etkileniyor bunlardan.
O yüzden çıkacak senin yönetiicin bağlanacak ntvspora Galatasaraylı bir yorumcu yoksa orada Galatasarayı konuşmayacaksınız diyecek. Ama nerde....

SON DAKİKA!

Lig tv de Alper'in gol pozisyonuna zoom yaptılar topun Alper'in eline çarptığı ortaya çıktı bunu yorumcular da söyledi..Son dakikada Caner'in yaptığı da net penaltı..Bir de hala hakem hakem diye ağlıyorlar şaka gibi yaa camia değil sirk yemin ediyorum..

Bunu yapmaları çok normal. Çünkü karşılarında şerefsiz bir futbol camiası var. Ne kadar spor yorumcusu varsa sus, pus...
Heleki sende öyle bir genel kurul ve onların seçtiği başkan ve yöneticiler var ki( hatta bu şimdi değil senelerdir böyle) bu adamların ortalıkda bu kadar cirit atmaları yüzsüzlüğün dibine vurmaları çok doğal.

Ahmet çakardan ses çıkıyor mu... neden çıkmıyor çünkü adam şerefsiz. Bizim maçtan sonra fırssatı hiç kaçırmaz ama... Çünkü senin pısırık camiandan korkmuyor.

Antep in ilk golü el ama çok zor posisyon be.
Erman hoca 100 kere git gel oynatı ancak çözdü. Hakemlere salıyor şimdi de .

Sorsa tukurugu secen kameralar var dahe eline carpp carpmadigini secemiyorsun. Kale arkasi kamerai diye bisey yok heralde bu ligde ayrica mac biteli olmus 3 saat 3 500kere izleyip hakem hatali bla bla diyen babam olsa ne diyorsun derim. Ust duzey kameran cekemiyor

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alper podolski bu tur pozisyonlarda benim gorusum net futbolun icina bu kadar mudehale etmeyacaksin arkadas yok top avantajmi degilmi vurdu mu vurmadi mi. Adam essek gibi kosmus topa en yakin adamla arasinda 1 metre var kasti alip onune atmiyor. Bir yerden sekip vucuda carpar kisa mesafeden eline carpar bunlar olagan seyler hakemler zorladikca isin icinden cikilmaz noktalara gidiyor basit abi hersey basit aslinda

Misal diegonun pozisyonu direkt topa mudehale uzerine kurgulanmis eller acik onunla almak istiyor.
Canerin pozisyon daha ne olmasi lazim penalti icin, antalya macinda hakanin ruzgarindan dustu adam penalti caldiniz.

Birde futbol bu yahu yere her dusene faul calinacaksa hakeme gerek yok yapay zeka 10 tane robot kamera ile bu is halledilir.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt