STSL 15/16 H:15 | Beşiktaş 2-1 Galatasaray | M.S. | 14 Aralık - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:15 | Beşiktaş 2-1 Galatasaray | M.S. | 14 Aralık

Kargalari çok pis koyariz, içlerinden gezdirecegiz ! Jimnastikçi eziklere okoymak çok süper oluyor be ! kakakagogogogokakakagogoog ahahahahah

Mantıken puan dahi alamayız gibi duruyor ama bjk'ye karşı şansımız bir şekilde tutuyor. Bekleyip görelim lakin ben umutlu değilim. Yenildiğimiz anda da bence bizim için lig biter.

fnerden nefret ettiğim kadar besiktastan ve karsıyakadan nefret ediyorum bunların gne totoları tavan yaptı ayar cekmek lagzım.

....................Muslera................
Sabri...Chedjou...Semih...Hakan
..........Jose...Selçuk...Bilal..........
...Podolski.....Burak....Sneijder....

Astana maçını izledikten sonra ilk defa bir karga maçı öncesi endişeye düştüm.Kötüyken bile bir şekilde bunları yeniyorduk fakat şuan berbat ötesi bir durumdayız.Elle tutulacak hiç bir mevkide iyi değiliz.Muslera bile formsuz.Şu halde bile çakarsak bu öküzler bir daha hayatta yenemez bizi.

O değilde Sneijder için forvet arkası diyoruz ama sürekli solda...

Adeta sol iç oyuncusu gibi oynuyor.

Böyle oynayıncada sağ taraf kitleniyor.

Muslera

Sabri Ched. Balta Olcan

Selçuk

Jose/Emre Sneijder

Poldi Yasin
Burak

Klasik 4-3-3 sanki daha mantıklı... Sneijder'in stili tam bir 10 numara değil. Hollanda'da zaten sol iç oynatıyorlar.

Elimizde ön libero olmadığı için Selçuk'u koydum oraya çünkü takımda en çok isabetli pas yapan oyuncumuz genellikle. Temiz ayağı var. Defanstan hücuma oyunu iyi kurar. Bizim her zaman topa sahip olmamız lazım. Bu kadro defans yapamaz , yapamıyorda. Top bizde kaldığı sürece çok gol yemeyiz...

4-3-3 bizim için daha mantıklı sanki. Biz orta sahayı üçlemediğimiz sürece böyle rezillik çekeriz. Mevcut orta sahalar ile ikili oynanmaz. Çok yumuşak kalıyor.

Son düzenleme:
Ustumuze gelmeyen takimdan bile ne yapip edip gol yiyiyoruz. Bir tek Bursadan yemedik o da onlar yone gol pozisyonlari buldu deli gibi atamadilar ve onlarda da kriz var.

Yoksa gelen giden cakiyor.

Bu macta bir mucizeye ihtiyacimiz var. Yazik.

Bir de basin Uefa nin toplantiyi subata ertelemesini iyi biseymis gibi yaziyor. Ya kafa hic calismiyor mu acaba ? Simdi devre arasi 3-4 transfer yapinca yani giderlerimizi artirinca cezayi kesebilirler. Dolayisi ile devre arasi transferleri riske girdi bana gore.

Bu takima on libero, presci bir forvet, presci bir sag kanat ve sag bek almazsak yandik. Alirsak da Uefa yakacak! :(

Bunun icin artik takimda yonetici sifati ile oturan denyolar ne yapip edip Burak, Semih, Tarik, Jem, Bilal, Umut , Olcan gibi tum gereksizleri satmali. Artik Çin mi olur Katar mi bilmem ama mutlaka satilmalilar. Bu adamlarin sadece maaslari bile 10 milyon euro, katkilari net sifir!

Son düzenleme:

----------Poldi-----------Sinan------
----------------Sneijder------------
-----Emreç------Selçuk---José-----
Olcan --- Chedjou -- Hakan --- Semih
--------------- Muslera ------------

----------Burak---------Poldi-------
-----Bilal------Selçuk---José-----
Olcan --- Chedjou -- Hakan --- Sabri

Bu kadro şart , Yasin hamle oyuncusu olarak girse daha etkili olur BJK'nin savunması yorulunca

----------Burak---------Poldi-------
-----Bilal------Selçuk---José-----
Olcan --- Chedjou -- Hakan --- Sabri

Bu kadro şart , Yasin hamle oyuncusu olarak girse daha etkili olur BJK'nin savunması yorulunca

bu kadroyu sevdim hem orta saha kalabalık hem semih yok hem de yasin yedekte umudumuz öteki türlü oyuna girecek oyuncu yok

bu kadroyu sevdim hem orta saha kalabalık hem semih yok hem de yasin yedekte umudumuz öteki türlü oyuna girecek oyuncu yok

Yani bence zaten Burak ilerde uçta top tutamıyor , Poldi daha uçta kalıp Burak geriye çekilir , Jose varken daha çok top tutarsın Bilal'le ortasaha savunma yükü tamamen Selçuktan çıkar + Jose'nin esas mevkisi sağ açık olduğu için hücumda Jose sağa Poldi veya Burak sola çıkabilir yani diziliş açısından da 4-2-3-1 e dönme şansın var.

-------------Muslera-----------
Sabri---Chedjou---Balta--Olcan
------Jose--Selcuk---Bilal-----
---------Emre--Sneijder--------
--------------Poldi--------------

Üst Alt