STSL 15/16 H:16 | Gençlerbirliği 0-1 Fenerbahçe | M.S | 20 Aralık - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:16 | Gençlerbirliği 0-1 Fenerbahçe | M.S | 20 Aralık

Bizim liginin interi olup çıktılar.
Bu ligde zor gol yer bunlar ama zorda gol atıyorlar. Hucumsal anlamında iyi değiler okadar yani ama lig için yetiyor şimdilik maalesef
ligin 2. yarısında millet can derdinde olacak.kume duşmemek için,avrupaya gidmek için.fenerin bi numarası yok.bunu göreceksiniz.[TABLE="class: prettytable"]

[/TABLE]

Son düzenleme:
bu fb bizim lucesculu dönemimize çok benziyor. zor gol yiyen ama bi şekilde atıp kazanan bir takım görüntüsü. açıkçası benim kadro kalitesi nedeniyle iki şikeci takım içinde favorim büyük şikeciler. biz ise şu anda berbat bir takımız, bu puan farkıyla devre arası takviyede kurtaramaz bizi. bizim için en büyük teselli avrupada bi yarı final olabilir, o da takviyeler gerçekte cuk oturursa.

Bir Fernando götürüyor onları ?

RvP niye oynamıyor ? TD ile araları bozuk mu ? .. o kadar vasat mi oynuyor ??

Mahmut Uslu: "Geçen hafta Galatasaray hocası 'bizi ince ince doğradılar' dedi, ceza almadı. Ben 'bizi çıtır ettiler' dedim cezayı bastılar."

fb su an tamamiyle fizik gücüyle oynuyor, yaratıcılık yok.

ikinci yarı o güc ortadan kalkacaktır, muhakkak fizik olarak düsüse gececekler, o zaman görecem fb'yi..

fb ile 8 puanı her sekil kapatacaz, bu konuda kimsenin şüphesi olmasın ama bjk'yi tutabilirmiyiz orası meçhul..

Üst Alt