STSL 15/16 H:16 | Gençlerbirliği 0-1 Fenerbahçe | M.S | 20 Aralık - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:16 | Gençlerbirliği 0-1 Fenerbahçe | M.S | 20 Aralık

SPORX.COM @sporx
Mahmut Uslu: "Pereira'nın Cüneyt Çakır'a sarılması insani bir ilişki. Maç bittikten sonra ister öpüşürler, ister sevişirler"

Maci izlemedim.Oyun nasıl geçti bilmem ama ulan bunlar 1-0'a abone oldular. 8 galibiyeti tek golle almışlar bu sezon.
Ama gol yememeleri şaşırtıcı değil; defanslari saglam,orta sahada Josef ve Topal,önlerinde az çok mücadele eden Diego ve kenarlarda defansif görevlerini yerine getiren nani-markovic(Alper)..Mesela Nani & Alper,bir istatistige gore Sneijder ve Podolski'den 2 kat daha fazla defansif müdahale gerçekleştirmiş.Biz de sno ve poldi savunma isini hatırladigim kadariylan sadece içerdeki Benfica maçında tam anlamıyla uygulayabilmislerdi.

zannetmiyorum fenerin kadrosu geniş ve sağlam defansları var şampiyon olurlar ama beşiktaş her ne kadar göze hoş gelen top oynasada kırılgan bir yapısı var yarın osmanlı maçında puan kaybedeceklerini düşünüyorum.

Fener geniş kadro var ama oyuncu profilleri hep yanlış...

Sadece fiziğe dayalı bir futbol oynuyorlar.

Aziz araya girip şampiyon yaparsa bilemem. Maç sonları mikrofonlardan ayrılmıyor. Fener camiası kadar rezil , pislik bir camia yok. Her yolu denerler şampi için...

Az para harcamadılar. Adamlar ülker gibi iş adamlarının altına yatmaktan yalama oldu...

Son düzenleme:
Tıpkı 20 sene önce 1996 da Trabzonun şampiyonluğu kaptırdığı sezona benziyor o zaman Fenerin hocası Brezilyalı Pareira vardı sağlam savunma 1-0 olsun felsefesini Fenere oturtan adamdı, şimdide Portekizli Pereira aynı felsefeyle gidiyor bakalım tarih tekerrür mü? edecek.

Son düzenleme:
8 puan farka ben 5 olarak bakıyorum.Ve Fenerbahçe 2.yarı hep sert deplasmanlara gidecek.

Sırasıyla;Eskisehir,Antalya,Bursa,Akhisar,Galatasaray,Konya,Trabzon,Başakşehir ve Sivas.Şimdi bu tabloda kim diyebilir Fener takımı alır götürür.İlla ki puan kayıpları olacak.O süreçte önemli olan bizim kazanmamız.Ve tabi Bjk'in durumu.Umutsuzlugun hiçbir manası yok.

Bu arada bizimde tam tersine fikstür sansımız var.İlk 7'deki tüm takımlar bize geliyor.Sert deplasman diyebileceğimiz iklim itibariyle Eskisehir olur belki bir iki tane daha sayariz.Sivas gibi Trabzon gibi Konya gibi Rize gibi Fener gibi deplasmanlari atlattik.Bu takım 3-4 takviyeyle yine şampiyon olur.

Enseyi karartmaya gerek yok, şu anki halimizle bile son dakika saçmalıkları yaşamasak kafa kafayaydık. Hatalardan ders alıp doğru transferler yapılırsa iddialı oluruz.

fenerbahcenin-en-buyuk-silahi-nani-55ffab3ed4e69.jpg

Numaraların arial olması gerekmiyor mu? Bunlar niye her maç bu fontta numara kullanıyorlar? Yasak değilse biz niye bu iğrenç fontu kullanıyoruz?
sneijder_88832.jpg

Son düzenleme:
Üst Alt