STSL 15/16 H:17 | Kayserispor 1-1 Galatasaray | M.S | 27 Aralık - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:17 | Kayserispor 1-1 Galatasaray | M.S | 27 Aralık

takimi bu hale getirenin en sorumlu olanlar Cüneyt, Dursun ve hoca bozuntusu denilen Hamza vardir. Kiyafet degiştirmek gibi iyi oyunculari veto eden sahtekar dolayi bu duruma düştük, ilk 11de Tarik gibi a-futbolcular görüyoruz.

Bu kadro hamzanin eseridir.Hadi transfer yapamazsin kafa yoktur eyvallah.Ulan hic kondisyonda mi calistirmazsin bu takimda yaz kampina cogu oyuncu temmuzun sonunda katildi !

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu kadro hamzanin eseridir.Hadi transfer yapamazsin kafa yoktur eyvallah.Ulan hic kondisyonda mi calistirmazsin bu takimda yaz kampina cogu oyuncu temmuzun sonunda katildi !

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yani bu kadar saçmalık görmedim. Kusura bakma.

Transferi Hamza mı yapıyor? Messi yi alacaklardı da istemedi mi? Kulübün FFP den dolayı para sıkıntısı var, Hamza yı kalkan yaptılar. Bunu anlamak bu kadar zor mu? Hangi teknik direktör transfer istemez.

Hamza zamanında takım son topa kadar çırpınıyordu. Kondisyon sorunu diye bir şey yoktu. Yenmek yenilmek ayrı konu ama uzatmalarda var gücüyle bastırıyordu bu takım. Kaç maç çevirdi.

Yani bu kadar saçmalık görmedim. Kusura bakma.

Transferi Hamza mı yapıyor? Messi yi alacaklardı da istemedi mi? Kulübün FFP den dolayı para sıkıntısı var, Hamza yı kalkan yaptılar. Bunu anlamak bu kadar zor mu? Hangi teknik direktör transfer istemez.

Hamza zamanında takım son topa kadar çırpınıyordu. Kondisyon sorunu diye bir şey yoktu. Yenmek yenilmek ayrı konu ama uzatmalarda var gücüyle bastırıyordu bu takım. Kaç maç çevirdi.
1-knop
2-maxi daha da vardir

çok gariptirki takım mustafa denizli geldiğinden beri daha kötü oynuyor..
ama garip olmayan şu ki takviye diye bağıran 4-5 bölgemiz varken hiç takviye yapılmayan kadromuzun 11 puan fark yemesi..
gelecek adına umutluyum..
illa şampiyonluk iddiasımıdır ki bizi sevdiren GSRAYLILIK duygumuzun özü?
GSARAY adı varsa umut olmalı şampiyonluk iddiamız 0 bile kalsa en iyi dereceyle bitirmek ligi derbileri kazanmak tr kupasını kazanmak ve UEFA da turlar atlamak gelecek adına hedeflerimiz olmalı..
rezil bir 11 ve yedeklerimiz var transfer mutlaka yapılmalı bu kadro bize hiç yakışmıyor ve çürük elmalar temizlenmediği için sağlamları da çürütüyor..
bana göre asıl kurtuluş burak yılmazın gidişi gönderilişi olacaktır..
bu sağlanırsa sorunların yüzde 51 ini halletmiş oluruz, mustafa hocanın deyimiyle hani..

Mustafa hoca da olsa yapabileceklerinin,yaptırabileceklerinin bir sınırı var.
Hamza hoca iyiydi hoştu ama geçti gitti ne yazık ki. şimdi Mustafa hoca var.

Seyretmekle yönetmek arasında emin olun büyük fark var ve Mustafa hoca seyrederken gördükleriyle içine girince olanları daha yeni fark ediyor.
şimdi sorsalar teklifi kabul eder miydin diye sanırım bir bahane bulur ve gelmezdi.

kayseri maçı takımın ve hocanın şansızlığı. Sneijder ve iyi kötü Burak olsaydı ve Poldi sakatlanmasaydı evet... bu maçı alırdık.
ama hani bir laf var teyzemin.....

bu saatten sonra bizim hocadan ve takımdan beklediğimiz şudur;
nokta transferler
futbolcuların yerinde oynatılması
kondisyon eksikliklerinin giderilmesi
ve mental yorgunluğun giderilmesi.
Futbolcular ise yapmaları gerekenleri ve potansiyellerini ortaya koysunlar yeter.
iyi geceler.

Ben mecburen yönetime kalkan oldu diyorum sen isim sayıyorsun.
Adam cikip acikladi aliyorduk hamza istemedi diye. Ayrica az zeki olsaydi da kalkan olmasaydi, hayir yani alt uste kalkan niye olsun ust alta olur. Hatayi ust yapiyorsa cezasini cekmeli.

Geri gelelim messi gelecekti hamza mi istemedinin cevabini vermis oldum sanirim. Cok net istemedigi adamlar var.

Ayrica ffp dusunen adam dzemali diye oyuncusunun parasini verip gonderilmesini istemez, sabriye zam yapilmasini istemez, hic ihtiyaci olmayan noktaya bilali 3 kat fazla maasa aldirmaz aldiracaksa transferin sonuna kadar bekler daha iyi teklif varsa gider zaten. Jem denen 3 senede 10 mac yapamamis ingilterede 150 bin euro veririz denilen adama 600 bin dolar +cebine imza parasi 50 bin dolar verdirmez.

Bunlar verilirken gorup kulup soyulurken ses cikarmayip kalkan olma garipligine giren adam kovulmayi da meydan dayagi yemeyi de hakediyordur.

Hazir yabanci almak varken hazir olmayan yerli isterim diyen adamda kendisidir keza. Hazir olmayan yerlileri alarak ffp'yi asip kalkan olunuyorsa bilemem.

Ne kadar kötü kadromuz var lan maçın dönmeyeceğini o kadar net görüyorsun ki... Tarık umut semih hep leş ne kanat var ne forvet nede bekler iyi şu kadronun ilk 2 ye giremeyeceğini görmek için teknik direktör olmana gerek yokki Başkanından hamzasına kadar kim varsa sene başı hepsinin a...... m şu halimle şu kilom ile fotvet de umuttan sağ bekde tarık daha iyi oynamazsam şerefsizim ulan Allah hepsinin belasını versin çoluklarından çocuklarından çıksın kazandıkları paralar

Adam cikip acikladi aliyorduk hamza istemedi diye. Ayrica az zeki olsaydi da kalkan olmasaydi, hayir yani alt uste kalkan niye olsun ust alta olur. Hatayi ust yapiyorsa cezasini cekmeli.

Geri gelelim messi gelecekti hamza mi istemedinin cevabini vermis oldum sanirim. Cok net istemedigi adamlar var.

Ayrica ffp dusunen adam dzemali diye oyuncusunun parasini verip gonderilmesini istemez, sabriye zam yapilmasini istemez, hic ihtiyaci olmayan noktaya bilali 3 kat fazla maasa aldirmaz aldiracaksa transferin sonuna kadar bekler daha iyi teklif varsa gider zaten. Jem denen 3 senede 10 mac yapamamis ingilterede 150 bin euro veririz denilen adama 600 bin dolar +cebine imza parasi 50 bin dolar verdirmez.

Bunlar verilirken gorup kulup soyulurken ses cikarmayip kalkan olma garipligine giren adam kovulmayi da meydan dayagi yemeyi de hakediyordur.

Hazir yabanci almak varken hazir olmayan yerli isterim diyen adamda kendisidir keza. Hazir olmayan yerlileri alarak ffp'yi asip kalkan olunuyorsa bilemem.

Gazetede çıkan haberlerden işinize gelenlere inanıyorsunuz sadece. Kalkan olmayıp ta ne yapacaktı. Ben transfer istiyorum ama yönetimin bütçe sorun var mı diyecekti? Şampiyon olmuş kadroyu yerin dibine mi sokacaktı? Kim söyleyebilir ki böyle bir şey ?

Ayrıca yabancı hayranlığınız tavan yapmış. Alınan her yabancı bomba gibi mi oluyor? 9/10 u hiç bir işe yaramıyor. Şu anki kadro söylendiği kadar kötü değil. Takım havasını kaybetmese rahat rahat şampiyon olurdu. Ama takımdaki yerlilere küfür etmek moda oldu. Sabri lig başında, dört maçta 3 asist yaptı ama yerin dibine sokuldu.

Bir şımarıklık almış başını gidiyor. Lucesku yu da bu şımarıklık göndermişti. Sonra on sene bekledik.

Bundan sonra aklı başına gelecek şımarıkların.

Kusura bakma sana denk geldi bunlar.

Josenin, gerçek yüzünü artık savunanlarda iyice görmüştür herhalde bu maçtan sonra. Adam önünden top geçip gitse ayağını kaldırıpta koşacak hali yok. Beyin yok beyin.

Ondan sonra biz burda hocayla alakası yok durumun takım birer birer çok kötü derken, linç ediliyorduk. Biatçılıkla falan suçlanıyorduk. Al işte mustafa geldi yine aynı bok. O değil mourinho gelse bu takından bir cacık olmayacak.
O yüzden devre arasını aceleye getirip salak salak oyunculara yüksek paralar vermeyede hiç gerek yok. Olabilecek en iyi senaryo zaten yine 3.lük olacak. Transfer yapsakta 3. oluruz yapmasakta.
Üstümüzde tek rakip olsa fark 11 puan olsa hadi dicem ki eyvallah kapanabilir. Ama 2 rakibi birden kovalamak cok zor. O iş bitti artık umudu olan varsada yıksın hayallerini.

Sezon sonu toplu temizlik yapılıp şu yaşlı kadro temizlenmeli. Nasıl olur, nerden buluruz nasıl paralar harcarız bilemiyorum ama ben önümüzdeki 2-3 yıl için gerçekten çok karamsarım. Daha iyi günlerimiz bunlar olabilir.
Allah sonumuzu hayır etsin.

Josenin, gerçek yüzünü artık savunanlarda iyice görmüştür herhalde bu maçtan sonra. Adam önünden top geçip gitse ayağını kaldırıpta koşacak hali yok. Beyin yok beyin.

Ondan sonra biz burda hocayla alakası yok durumun takım birer birer çok kötü derken, linç ediliyorduk. Biatçılıkla falan suçlanıyorduk. Al işte mustafa geldi yine aynı bok. O değil mourinho gelse bu takından bir cacık olmayacak.
O yüzden devre arasını aceleye getirip salak salak oyunculara yüksek paralar vermeyede hiç gerek yok. Olabilecek en iyi senaryo zaten yine 3.lük olacak. Transfer yapsakta 3. oluruz yapmasakta.
Üstümüzde tek rakip olsa fark 11 puan olsa hadi dicem ki eyvallah kapanabilir. Ama 2 rakibi birden kovalamak cok zor. O iş bitti artık umudu olan varsada yıksın hayallerini.

Sezon sonu toplu temizlik yapılıp şu yaşlı kadro temizlenmeli. Nasıl olur, nerden buluruz nasıl paralar harcarız bilemiyorum ama ben önümüzdeki 2-3 yıl için gerçekten çok karamsarım. Daha iyi günlerimiz bunlar olabilir.
Allah sonumuzu hayır etsin.

Ağzına sağlık bişeyleri gören taraftar görmek güzel bu iyi halimiz aynen katılıyorum kardeşim..

Üst Alt