STSL 15/16 H:19 | Osmanlıspor 3-2 Galatasaray | M.S | 23 Ocak - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:19 | Osmanlıspor 3-2 Galatasaray | M.S | 23 Ocak

hic uzulmeyin arkadaslar. en hayirlisi oldu. dibe cokmemiz lazim bazi seylerin degismesi icin.

dibe cokersek dursun capsizida, denizli capsizida, burak capsizida, umut capsizida, sabri capsizida, vs. giderler.

konya maci baya eglenceli olacak. saglam protesto filan.

Diyelim sattim 20ye bu aptal yonetime nasil guvenirsin o para ile. Bunlar gider 15 milyon onura verir oyle bir embedil toplulugu.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
Yok önce bu adına yönetim.denen ama yönetmenin y sini bilmeyen beceriksizler lloserlar topluluğu gidecek denizliyle

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Diyelim sattim 20ye bu aptal yonetime nasil guvenirsin o para ile. Bunlar gider 15 milyon onura verir oyle bir embedil toplulugu.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
Yok önce bu adına yönetim.denen ama yönetmenin y sini bilmeyen beceriksizler loserlar topluluğu gidecek denizliyle

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hoşgeldin 2011.inşallah seneye 2012deki gibi oluruz ,tabi devamını getirerek..işte o zaman bi halta benzeriz.

Son düzenleme:
Evet Sneijder Muslera gitmeli.Yerine bilalle cenk var evlatlarımız nasıl olsa.Onlar oynamalı.Hatta 11 yerliyle çıkalım maçlara.Dünyanın en zeki futbolcuları bizim ülkemizden çıkıyor zaten.

bence oyuncu falan alinmali. yüksek maliyetli oyunculari gönderin (selcuk, burak, hamit falan) yazin yeni yapilmaya gideriz yeni TD ve yeni yönetim ile. suanki yönetim basarili olamayiz

Üst Alt