STSL 15/16 H:2 | Rizespor 1-1 Fenerbahçe | M.S | 23 Ağustos - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:2 | Rizespor 1-1 Fenerbahçe | M.S | 23 Ağustos

şaka maka bi sneijderleri olsa ortalığın tozunu atma potansiyelleri var.forvet hatları sağlam, kadro derinlikleri de iyi.

ama sneijder bizde.kıymetini bilelim.

bu macin satilmis oldugu nasilda belli

hikmetin fb karnesi
12 mac
11 yenilgi

gecen sene bu adam en kötü fenere 5 attirmisti adam her macta bilerek yeniliyor bu gavatlara

gecen hafta kweuke ile olay yasadi ama fbye karsi en iyi oyuncusunu oynatmadi demesinler diye sahaya sürmüs penaltiyi bilerek ona attirmadi sinsi ....

%100 kirmzii karti vermeyen cüneyt cakirin allah cezasini versin. hic utanmasi da yok allahin belasi daha ne yapacak? fenerliler sahada adam öldürmedikce kirmizi görmez bu sene

ailenden ciksin diyorum daha fazlasini söylememe terbiyem ve forum kurallari izin vermiyor

persi tersie filan hikaye her zaman ayni tiyatro..

ben maci kapattim size de izlememeyi tavsiye ederim

sahada olmamasi gereken volkan demirel iti birde penalti kurtardi kral oldu

lig 3.5 hafta sonra fiilen bitmis olur

atromitos muydu asteras miydi bilmiyorum ama ayni fenerle oynadi onlarda gördük nasil iyi performans gösterdiklerini. bütcesi 0 olan bir köy takimi o yunanistan ekibi

v demirel iti kirmizi görecekti fbden bir oyuncu kenara gelip fabiano girecekti ve kweuke 1-1 yapacakti ama sike lobisi izin vermedi iste

sike davasinda tapelerini boy boy gördük bu hikmet denen sikeci ahlaksizin..

100 yil da antrenörlük yapsa galatasaray dahil hicbir büyük takimin basina gecemez bu ...
:)

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aziz nereden bulmuş bu salak teknik direktörü ya, erkenden kovmasa bari. :asd22:

Sen 1-1 giden maçta bunu yaparsan bu sonuç kaçınılmaz olur.

64.dk da Diego 71.dk da RVP çıkıyor.

Aynı hatayı Hamzaoğlu yapmıştı Real Madrid maçında ve maçı kaybetmiştik. Ne tesadüf ki o da Sneijder'ı 69.dk da çıkarmıştı.

gf.jpg

Arkadaş şu foruma ne zaman girsem maç esnasında yazılanlarla maç sonunda yazılanlar arasındaki farktan kornealarım alev alıyor. maç esnasında 102 puanla Fb'yi şampiyon ilan eden adam şimdi de şampiyonuz tamam diyor :D

Adamlar kaleye gidemiyor, tek şut atmış bala g.te bir gol var. Rıdvan'ın da dediği gibi rakip kaleciyi gören yok ama sırf skor 1-0 diye Fb müthüş , uu beybi. Tamamen skora odaklı yorum yapıyorsunuz, herkes futboldan anlayacak diye bir şey yok, yapmayın gerçekten komik değil.

Welcome to GSC

Üst Alt