STSL 15/16 H:20 | Beşiktaş 4-0 Gaziantepspor | M.S | 7 Şubat | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:20 | Beşiktaş 4-0 Gaziantepspor | M.S | 7 Şubat

a6752stsllogo.png

1ML16N.gif
c80ecv.png
gaziantepspor.png

#Liderinmacivar.

3 mac fazlamiza ragmen 7 puan gerideyiz lan rezalet.. temizinden 15-16 puan fark olacak sezon sonunda en az.

fenerbahce sampıyon olmasın başka bişey ıstemem... eger fener sampıyon olamazsa harcadıkları paralar cok fena gırecek... beşiktaş ile aramızda 7 sampıyonluk var sampıyon olsalar bıle rakıbımız değiller.. bızı fazla etkılemez

fenerbahce sampıyon olmasın başka bişey ıstemem... eger fener sampıyon olamazsa harcadıkları paralar cok fena gırecek... beşiktaş ile aramızda 7 sampıyonluk var sampıyon olsalar bıle rakıbımız değiller.. bızı fazla etkılemez

Sonunda bu goruste olan biri :hat:

Fikret cok konusuyormus , karga taraftari cok gicikmis diye asil rakibimiz sampiyon olsun diyenler dolu forumda. Yaw bunlar sampiyon olsa nolur?
Ligden 10 sene cekilsekte yine sampiyonluk sayisi olarak yetisemezler :asd22: ama fenerin durumu tam tersi. Ruzgari arkalarina aldiklari zaman federasyonda , hakemlerde daha cok ittirir...

Niye zannediyorsunuz aziz orada burada paradan dert yaniyor , tr kupasi zarar gibi laflar ediyor?

Oda biliyor sampiyon olamazlarsa UEFA kucakta hoplatacak....

Son düzenleme:
Beşiktaş bu maçı kazanırsa psikolojik üstünlüğü yeniden ele geçirir. Ertelenen maçlar ve üzerine gelen enteresan penaltılar sonrası bu maç onlara ilaç gibi gelecektir. Kazanmalarını temenni ediyorum. Bu sene gerek oynadıkları futbol gerekse Fenerbahçe'nin geleneksel herze yeme şenlikleri vesilesi ile gönlümden geçen Beşiktaş'ın şampiyon olması. Aziz Yıldırım'ın son açıklamalarından sonra halen Beşiktaş ile uğraşanlar varsa kafalarını biraz toplasınlar derim. Olaylara da duygusal bakmamayı öğrenirsiniz umarım. Fenerbahçe bu sezon inanılmaz bir maddi yatırım yaptı ve bu yatırımın karşılığını direkt olarak Şampiyonlar Ligi'ne katılamaz ise alamayacak ve ciddi olarak büyük sıkıntıya girecek. Öyle de olsun :)

Herkesin aksine fener şampiyon olsun diyorum. Sebebi çok ama her şeyden önce bütün yaz tinercileri görmek istemiyorum. Fener şampiyon bile olsa bir rezillik çıkıyor zaten.

Umarım fenerbahçe şike yapar da 93 sezonu gibi 30 sene konuşur tinerciler.

Herkesin aksine fener şampiyon olsun diyorum. Sebebi çok ama her şeyden önce bütün yaz tinercileri görmek istemiyorum. Fener şampiyon bile olsa bir rezillik çıkıyor zaten.

Umarım fenerbahçe şike yapar da 93 sezonu gibi 30 sene konuşur tinerciler.

Ben de ağlak taraftarından dolayı Beşiktaş'ın şampiyon olmasını istemiyorum.

Üst Alt