STSL 15/16 H:20 | Beşiktaş 4-0 Gaziantepspor | M.S | 7 Şubat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:20 | Beşiktaş 4-0 Gaziantepspor | M.S | 7 Şubat

Yemişim 4.yıldızı kardeşim. Ben bu tinercileri hiç çekemem. Umarım son haftalar looser sendromanları yine baş gösterir. Umarım bizimkiler Fenere yatıp Bjk maçında canavara dönüşür.

Renktaslar tapatalktan giris yapamiyorum. Baska sorun yasayan var mi?

Her hafta bir sorun var forumda. Dursun'un kalitesizligi buralarada vurdu :D

başarıya aç topçulardan oluşan topluluk şampiyon olur,30 puan farkla ligi bitiririz herhalde.

Onunla lakası yok bu adamlar 5 yıldır başarıya aç bu sene meydanı boş buldukları için böyle, başarı karakterli oyuncularla gelir Drogba-Sneider-Ujfa-Elmander-Melo-Riera-Eboue-Muslera bunlardan hangisi başarıya açtı hiçbirisi ama adamlar karakterli ve profesyonel insanlar olduğu için hep başarılı oldular.

Beşiktaş eksik kalan maçlarını kazandığı takdirde fark 4 oluyor. Kadıköy'den beraberlik alırsa şampiyonluk Beşiktaş'a yakın.

Herkes bence arkadaş çevresine göre yorumlar yapıyor. Benim tinerci arkadaşlarım daha fazla olmasına rağmen çirkef fenerlilere göre daha çekilebilir seviyedeler. O yüzden tinercileri destekliyorum ve 4. yıldızın bir sene daha sürülecek keyfi de cabası.

Bu maç döner.
Valla kim hak ediyorsa o kazansın şampiyonluğu geçen sene hiç kimse hak etmiyordu biz olduk bu sene kim olursa olsun sokmuşum yıldızına iyi top oynamadiktan sonra

Envoyé de mon Nexus 6 en utilisant Tapatalk

Herkes bence arkadaş çevresine göre yorumlar yapıyor. Benim tinerci arkadaşlarım daha fazla olmasına rağmen çirkef fenerlilere göre daha çekilebilir seviyedeler. O yüzden tinercileri destekliyorum ve 4. yıldızın bir sene daha sürülecek keyfi de cabası.

kesinlikle arkadaş çevresi benim etrafımdaki beşiktaşlı sayısı çok fazla çekilmiyorlar cidden

Onunla lakası yok bu adamlar 5 yıldır başarıya aç bu sene meydanı boş buldukları için böyle, başarı karakterli oyuncularla gelir Drogba-Sneider-Ujfa-Elmander-Melo-Riera-Eboue-Muslera bunlardan hangisi başarıya açtı hiçbirisi ama adamlar karakterli ve profesyonel insanlar olduğu için hep başarılı oldular.

bejeke'yide gomez tasıyor zaten, gecen sene de demba ba tasıyordu.

mesela gomez seviyesinde bir topcuları daha olsa bu sene akıp giderlerdi.

su an icin fb ile kafa kafaya giderler gibi.

Üst Alt