STSL 15/16 H:20 | Galatasaray 0-0 Konyaspor | M.S | 6 Şubat - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:20 | Galatasaray 0-0 Konyaspor | M.S | 6 Şubat

Hiçbir şey geç değil. Daha derbiler kendi sahamızda. Antep, Gençler dışında zor deplasman da yok. Kazanın psikolojik olarak sıkıntıya girsin rakipler.

burak'ı iki hafta önce satıp yerine sağlam bir santrafor alsak ve osmanlı macı kayıp edilmese kücükte olsa bir umut olurdu ama bu dakikadan sonra yok artık.

En kötü 2. oluruz. Fb'nin fikstürü daha zor. Bjk de 2 haftada 2 lig maçına çıkacak, bunlardan biri derbi. Derbiler kendi sahamızda. Burak artık oynamayacak. Linnes iyice alışacak. Relax. Yarınki maçı kazanırsak şampi... havasına girerim ben.

En kötü 2. oluruz. Fb'nin fikstürü daha zor. Bjk de 2 haftada 2 lig maçına çıkacak, bunlardan biri derbi. Derbiler kendi sahamızda. Burak artık oynamayacak. Linnes iyice alışacak. Relax. Yarınki maçı kazanırsak şampi... havasına girerim ben.

bjk formsuz yalnız. kar ayagına iki macları iptal oldu, ikisinde de net puan bırakırlardı.

fb-bjk kafa kafaya gidecek gibi, 34.haftaya kadar sürer bu yarıs. biz artık koptuk kardes, ihtimal kalmadı.

BFJh0_4CIAA70iZ.jpg:large

bazılarının hayalleri kırılacak ama saçmalamayın bu sene şampiyonluk gitti.
forvetsiz ve orta sahasız takım şampiyon olamaz.
ben devre kapandıktan bu yana özetler dahil takımın hiçbir maçını izlemedim.
umut burak selçuk yasin gibi adamlara katlanamıyorum artık

Son düzenleme:
Gecen macta el sallamisti bu sefer de mactan önce Arena'da tur atop el sallasin.

Saksakci Ultraslan "Gitme kal bizimle" diye tezahürat yapsin. Burak da göz yaslarini tutamasin. Ben de icimden "hass.. defol git lan artik" diyerek egleneyim.

Üst Alt