STSL 15/16 H:20 | Galatasaray 0-0 Konyaspor | M.S | 6 Şubat - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:20 | Galatasaray 0-0 Konyaspor | M.S | 6 Şubat

Acik konusacam ama cok cok zor ama hic birsey imkansiz degil. Takim iyi oynasa inanirim ama bir hafta kipidaniyoruz oteki hafta cokuyoruz. Istikrar sifir...
valla bilemiyorum volkan..ya bu denizliyle de hamza gibi bala qöte kazansaydık ve şampiyonluk yarşında olsaydık ne olurdu?sonra yine hayal kırıklığı..herşeyde bi hayır var kardeş.

Son düzenleme:
Muslera
Lines chedju donk carole
Sinan selçuk bilal olcan
Sneijder umut

Böyle çıkarız heralde

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5te 5 yaparsak arenadaki fb ile olan maça 2.lik için çıkarız alırsak bjkyi son haftalarda geçeriz

fb 5'te 4 falan yapar bence. dünkü maglubiyete rağmen ii kadroları var malesef. özellikle iceride her sekil kazanacaklarını düsünüyorum.

bizim maca kadar oynayacakları 5 macın 3'ü icerde. deplasmanda oynayacakları bursa ve akhisar maclarından birini kazansalar...

bizde 5-5 yapsak 7 puan fark ile gelirler bence, yenersek 4..

fb 5'te 4 falan yapar bence. dünkü maglubiyete rağmen ii kadroları var malesef. özellikle iceride her sekil kazanacaklarını düsünüyorum.

bizim maca kadar oynayacakları 5 macın 3'ü icerde. deplasmanda oynayacakları bursa ve akhisar maclarından birini kazansalar...

bizde 5-5 yapsak 7 puan fark ile gelirler bence, yenersek 4..

Başlarında Perreira olunca insan ister istemez umutlanıyor :D

günaydin.

forum bende arizali gözüküyor?

macbook ile giriyorum avatarlar falan cift gözüküyor hep... nasil düzeltebilirim bunu? ayni sorunu yasayanlar var mi?

ilgin icin tsk.
Evet ayni sorunu yasayanlar vardi ama macbook/ios ile alakalimi pek emin degilim.

Cerezleri temizleyince bazilarinda duzelmisti.

Ben yinede Yunus u mentionleyim o daha iyi anlar boyle seyleri.
GSCMaster
Fatih Akca

Son düzenleme:
osmanlı maçını yenilmeseydik ihtimal olabilirdi çünkü herkes bize gelecek arenaya 2 .ci olabilir belki olursak cl ye gene gideriz

Üst Alt