STSL 15/16 H:20 | Galatasaray 0-0 Konyaspor | M.S | 6 Şubat - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:20 | Galatasaray 0-0 Konyaspor | M.S | 6 Şubat

yerli yabancı ayrımı değil koray ve olcan dışındaki herkes leşti. Nando dahil değil pek iş düşmedi zaten

K012_2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırdır Hamzacılar çıkmış Pardon bu takımı kuran hamza değil di ben evden kurdum ben suçluyum,hamzadan kurtulmuşken denizlin denen fosili getiren yönetimin de abv

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cenk - Olcan, Semih, Koray, Tarik - Donk - Emre, Bilal, Jose Rodriguez, Sabri - Umut Bulut
Bu takim PTT ligde zor kalir. Bizim PAF takim ligde bunlardan daha fazla is yapar. Hepsini topla doldur posete yolla bedavaya çine Burak'in yanina gitsinler

Hamza hazıra kondu. Prandelli sezon öncesi takımı çok iyi çalıştırmıştı, hatırlayın geçen sene son dakikalarda hayvan gibi oynuyorlardı ve kaç tane gol attık.

Bir de bu sene Hamza'nın çalıştırdığı takıma bakın yürüyecek halleri yok ve sakatlıklar başladı.

Hamza iyi diyenler neyin kafasını yaşıyor, takımın içine etti gitti hala Hamza Hamza

Sinirlenmemek elde değil, sabır.....

Benim yönetici olmak gibi bir isteğim olmadı hiçbir zaman istersem olabilir neden olmasın :) Lakin ne olursam olayım en azından şikebahçeli iken Galatasaraylı gibi görünmeye çalışıp forumları trollemek gibi bir şerefsizlik içerisinde yer almıyorum. Yarası olan gocunsun...

Zaten son donemde tek gol atan Sinan ve Burakti.

Buraki mahsus transfer donemi bitince Çine satti dursun ki yerine forvet alamasin. Amaci oydu kucuk bakkal , sark kurnazi dursunun.

Forvet pahali oldugundan Hamza da forvet istemis ve almamisti, Denizli de istedi almadigi gibi eldeki 1 taneyi de satti.

Tipk parayi gorunce son gun yine yerine alamayacagimiz sekilde meloyu ve sampiyonlugu satmasi gibi.

Dursunla daha cok aglayacagiz biz. Yeni basladik. Yalan onda vizyonsuzluk onda kucuk hesap uzmanligi onda, is bilmezlik onda, tatli su kurnazligi onda.

Burada Hamzaya sampiyon oldugumuz gun kovalim diye yazi dosemistim. Sebebi koca GS son 7 macta caresizce ceza sahamiza gomulup canakkale gecilmezi oynadigindan ve bir macta oyuncu degisikligi icin 50 kere karar degistirip kararsizligini acik ettiginden, takim adeta "imdattt" diye bagiriyorken kenardan hic mudahale edemediginden sampiyon oldugumuz gun Hamzayi kovun dedim.

Ammmmaaaa sezona basladin 2 puan gerideyken "Sakin ha kovma hamzayi, bekle devre arasi kov. O zamana kadar yabanci ve yapilandirmaci TD ara bul, devre arasina.girerken son macin ettesi gunu adami kov yapilandirmaci almani getir diye defalarca yazmistim.

Denizli icin de son 6 yil takim calistirmamis futbol bilgisi 1990 model dedigimde olur mu deyip calistirdigi 3 takimi soyleyenler vardi. 3 tane 3.sinif takim ve onlardan da sene ortasi basarisizlik sebebi ile kovulmus adama 100 milyon euroluk takim emanet ettik.

Hamza o kotu hali ile denizliden daha cagdas bir td!!

Gitti iste. Giden bu sene degil sadece. Onumuzdeki sene de gitti.

Problem Hamza degil diye bas bas bagirmistim.

Denizliye boktan TD , 90 model diyen ben bugun de sorunun %10 u denizli olarak goruyorum. Cunku kolay , teknik adami yollarsin gider.

Ama iste hamzayi olmadik zamanda yollayip yerine futbolu unutmus denizliyi 100 milyon euroluk takimin basina getiren zihniyet olan ve hatanin %90 i olan dursun ve biladeri koca GS i yonetmeye devam ederse kim gelirse gelsin bize sadece huzun gozyaslari kalir!!

Abv dursun! :(

Son düzenleme:
Buraktan sonra Selcuk,Yasin,Semih ve Sabri gibi embesillerde Çine postalanmalı.Umut la Hamitinde sözlesmesini feshetsinler hemen.Bu gerizekalılar toplulupuyla 6 cı filan oluruz bu sene.

Mustafa Hocadan bir beklentim yoktu da ne yalan söyleyeyim en azından 3-4 kişinin biletini keser diye düşünüyordum. 5 puan geride aldığı takım 15 puan geride, söz verdiği temizliği de yapmadı. Durmasının bir anlamı yok ya, her hafta daha kötüye gidiyoruz.

Bu takımı hamza kurdu diyenler.hamza zamanında bu takım böyle oynamıyordu.Belki de zmaanla oturacaktı.Herşeyin transfer olmadığını bir gün anlayacaksınız ama çok geç olacak.

Son düzenleme:
Üst Alt