STSL 15/16 H:20 | Galatasaray 0-0 Konyaspor | M.S | 6 Şubat - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:20 | Galatasaray 0-0 Konyaspor | M.S | 6 Şubat

Denizli'den önce suçlu arıyorsak forvette Burak ve Umut'a, orta sahada Donk ve Selçuk'a, Kanatta Yasin ve Sabri'ye muhtaç eden yönetim, yaz boyunca bu takımı lige hazırlayamadığı, oyuncular 60 dakikayı çıkaramadığı ve bu takım yeterli diye transfer olmasa da olur dediği için Hamzaoğlu'dur. Denizli'nin Emre ve Carole üzerinde durmaması yanlış olsa da bu oyuncular da maalesef takıma direkt seviye atlatacak seviyede değiller. Kanatta Konop, forvette Kalinic olsa da Denizli oynatmasa dediğimiz doğru olurdu.

bu takım 2.devre 20 puan toplayamaz dediğimde 4 hafta önceydi. hala aynı kanıdayım. ligide 7 veya 8.bitiricez. görünen köy klavuz istemez. 4-5 hafta sonraya ortada takım falan kalmayacak. maçlara volkanpala emircan velican falan çıkacak görüceksiniz.

Tabiki şampiyon olabilirdik. Geçen sene bu kadro şampiyon olmadımı? Gene olabilirdi. Neyse uzatmayalım.

Geçen sezon Bjk'nin kadro bu kadar iyi değildi. Fb'nin de aynı şekilde. Muslera hariç bütün oyuncuları bizim ilk 11'de yer bulur. Hamza'ya da bizi şampiyon yapamadı diye değil kadroyu güçlendirmedi diye kızıyoruz. Yazın eli armut topladı çünkü !

Neyse uzatmayalım.

Türk insanının güncel profiline istinaden, o kadar alışmışsınız ki biri herhangi bir konuda yorum yapınca onu bir taraf olarak görmeye ne eleştiri kaldırabiliyorsunuz, ne de karşınızdakinin görşüne saygınız var.

Hamza'nın çok iyi bir td olduğunu ve Hamza'ya bayıldığımı söylemem güç. İyi midir bence iyidir, en azından şu yoklukta ve onca yapılan yönetimsel hatadan sonra daha iyisini bulamazdık, öylede oldu. futbol dışı yönetimde başarısız oldu, acemiydi, çok boş konuştu ve bunların kurbanı oldu. Mustafa Denizli'nin sanırım 4 veya 5 dönem farklı takımlarda td lük dönemini izlemiş biri olarak, şampiyon olduğu dönemde dahi oynattığı 5 para etmez futboldan dolayı dönem dönem hiçbir takımın taraftarları tarafından benimsenmemiş ve kesinlike abartılmış bir td olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. İlk GS döneminde Derwall'in yardımcılığından gelmiş ve bence onun oluşturduğu takımın ekmeğini fazlasıyla yemiştir. Çok net olmasada hayal meyal hatırlarım hala o zamanları.

Hadi onlarıda geçtim bu boktan ortamda sen gidip elindekini değiştiriyorsun.

25 senedir,en kötü dönemlerinde dahi neredeyse hiç GS maçı kaçırmadım, her daim takımıma elimden geldiğince destek oldum maddi ve manevi. Ben takımımdan soğudum, türk futbolundan ve türk taraftarların futbol anlayışından midem bulandı, benden bu kadar dedim en sonunda. Devam edin böyle siz mutlaka en iyisini bilirsiniz.

Mustafa Denizli: "Sinan'ın sakatlığı benim için büyük bir sürpriz değil. 1-2 haftaya dönebilir."

Ne demek sürpriz degil? Sinan calismiyormu demek istiyor nasil bir aciklama bu?

Yahu takim zaten tek pozisyonuna anca 95.dk da girebilmis sen gelmisin 95.dk da bile pozisyona giriyor takim kondisyon super diyorsun insaf ya.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben takımı met etmiyorum. Kondisyon sorunu yok diyorum. Sen takım sürünüyor diyorsun. Maçın sonlarında kimin dili dışarı çıkmış? İsim ver.

Üst Alt