STSL 15/16 H:21 | Başakşehir 2-2 Beşiktaş | M.S | 14 Şubat - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:21 | Başakşehir 2-2 Beşiktaş | M.S | 14 Şubat

fb asla batmaz. Ferit Şahenk,ali koç,aydınlar,sadettin saran vs. gibi pek çok başkanlığa geçecek isim var. Bizdeki gibi lise yönetmiyor orayı.

batırmaktan kasıt 1-2 yıllık feda sezonları yaşama, batırma deyince ne anlıyorsunuz ki iflas kulübü satma filanmı? dışardan parada biryere kadar pompalarsın bu kadar yatırım yapıp başarıya ulaşmayan yapının işi çok zor yılların azizi var birde görevde adam 20 yıldır kulübün başında şampiyonluk gelmezse muhtelemelen bırakıcak böyle uzun yıllardan sonra gelen değişimler bir takım olumsuz sonuçlara yol açabilir bknz: alex ferguson sonrası manu...

batmasada bir gerileme yaşarlar diye düşünüyorum daha bunun uefa ayağı var aziz bırakırsa bence düşüşe geçerler tayyipin adamlarından biri gelmezse tabi..

valla ben dusunmuyorum.

adamlar uefaya bile para yedirdi. baska aciklamasi yok bunun.

dunyada sike yapip ceza almayan tek kulup herhalde bunlar.

bizim gibi duruma duserlerse yine para yedirirler uefaya veya duzenbazliklarla isin icinden cikarlar (bakiniz: sow transferi, salih ucan transferi).

yani hic bir bok olmaz. adamlarin kani bozuk ve gozleri kara.

batırmaktan kasıt 1-2 yıllık feda sezonları yaşama, batırma deyince ne anlıyorsunuz ki iflas kulübü satma filanmı? dışardan parada biryere kadar pompalarsın bu kadar yatırım yapıp başarıya ulaşmayan yapının işi çok zor yılların azizi var birde görevde adam 20 yıldır kulübün başında şampiyonluk gelmezse muhtelemelen bırakıcak böyle uzun yıllardan sonra gelen değişimler bir takım olumsuz sonuçlara yol açabilir bknz: alex ferguson sonrası manu...

2006,2008,2010 yıllarında az mı harcadı? 2012de o şike sürecinden sonra son hafta şampiyonluğu aldık ama ertesi sene Krasic'e 7, Meireles'e 10 verdiler.

Bjk olursa o statla ve genç,aç kadroyla beraber bir anda ligi domine edebilirler. Bjk olamazsa onlar için daha büyük sıkıntı.

valla ben dusunmuyorum.

bizim gibi duruma duserlerse yine para yedirirler uefaya veya duzenbazliklarla isin icinden cikarlar (bakiniz: sow transferi, salih ucan transferi).

parayı yiyen platini oda gitti kirli düzen yıkılıyor zaman göstericek artık bu sene şampiyon olamazlarsa olacakları göreceğiz hep beraber umarım benim dediğim gibi olur

Kulubu taraftara acmayip , Liselilere birakirsan hic is adami gelip para hibe etmez...

Niye etsin ki?

geçen buralarda bi yorum gördüm baya iyiydi. kulübü kontrolsüz bi şekilde taraftara açmakta son derece yanlış olur. aksi halde bu seferde siyasi oluşumlar kendilerine yer eder ki günümüz siyasetinde bu kişilerin define bulmuş gibi saldırmasına neden olur. sadece bi kaç saniye o oluşumların seçimlerde oy kullanabileceğini gözümüzün önüne getirelim adayları düşünelim.büyük pişmanlıkları getirebilir.
tamam taraftara açılmalı üyelik fakat bunun çok sıkı bi denetimi olmalı. ha bunu nasıl yaparlar,üstesinden gelebilirmi bizimkiler hiç umudum yok.

valla ben dusunmuyorum.

Öyle deme, şimdi yine herşey komploydu diyen azize savunucuları çıkar ortaya. ;)

2006,2008,2010 yıllarında az mı harcadı? 2012de o şike sürecinden sonra son hafta şampiyonluğu aldık ama ertesi sene Krasic'e 7, Meireles'e 10 verdiler.

Bjk olursa o statla ve genç,aç kadroyla beraber bir anda ligi domine edebilirler. Bjk olamazsa onlar için daha büyük sıkıntı.

:005: bundan sonra seninle kankiyiz renkdas :005:

onlar tek transfer fener bu sene evveline kadar maximum 1 tane her sene pahalı oyuncu alıyordu diğerleri genelde süper lig içi yada uygun menejer önerisiyle yapılmış transferlerdi çünkü oturmuş bir kadroları vardı şampiyon olmasalarda, yerlileri bile bizimkilerden en az 1 milyon euro düşük para alıyor, bu sene ama komple yenileme yaptılar stadın reklam parasını bitirdi adamlar 1 yılda

Son düzenleme:
CbMna1MWEAAWvul.png

Antep haric o listedeki tum takimlardan kotu oynuyoruz.

Tum sorun 2 transfer yapilmadi diye Denizliye gore.

Ben Zaten basaksehirin hafta ici,kupa macina yedek kadroyla cikmasindan bu macin zor gececegini tahmin edebiliyordum..hangi akli basinda bir anadolu takimi Türkiye kupasinda final oynama sansini tepip.siradan bir lig macina takimi saklar gercekten merak ediyorum?? tabi aziz babalari yemlemediyse....

fb ve bjk şampiyonluk için yarışıyorsa ve siz "benim için hangisi olursa olsun" diyorsanız sizin taraftarlığınızda sorun vardır..

kendinizi sorgulayın..

bjk dediğin takım sivas'tan bi tık üstte.. tabi ki fener yerine onların olmasını istiyorum..

..

Son düzenleme:
fb ve bjk şampiyonluk için yarışıyorsa ve siz "benim için hangisi olursa olsun" diyorsanız sizin taraftarlığınızda sorun vardır..

kendinizi sorgulayın..

bjk kim ki lan farketmiyor.. ha sivas ha bjk.. tabi ki onların olmasını istiyorum..

Serdar çok güzel noktaya temas etmişsin. Beşiktaş nefreti Galatasaray'ın çıkarlarından üstün geliyorsa ve Beşiktaş şampiyon olmasın Fenerbahçe şampiyon olsun diye ortalıkta arzı endam ediyorsa bazıları ya gerekli bilinç düzeyine sahip değiller ya da Antu Cep forumlarından buraya göç etmişlerdir diye düşünüyorum. Neyse şu ara çok sayıda Fenerbahçeli forumumuza renk katıyor. Bu da bir kazanımdır :D

Serdar çok güzel noktaya temas etmişsin. Beşiktaş nefreti Galatasaray'ın çıkarlarından üstün geliyorsa ve Beşiktaş şampiyon olmasın Fenerbahçe şampiyon olsun diye ortalıkta arzı endam ediyorsa bazıları ya gerekli bilinç düzeyine sahip değiller ya da Antu Cep forumlarından buraya göç etmişlerdir diye düşünüyorum. Neyse şu ara çok sayıda Fenerbahçeli forumumuza renk katıyor. Bu da bir kazanımdır :D

bende bundan şüphelenıyorum renktaş... bunların dıyenlerin fenerlı olma ihtimali olabilir...çünkü hiçbir Galatasaraylı fenerin sampıyon olmasını istemez.. hemde asla ! bişeyler dönüyor ama hayırlısı

Fener olsun diyenler neyin kafasını yaşıyor hakaten bende şaşıyorum.. Beşiktaşı ömrüm boyunca rakip olarak göremedim ben sizler nasıl düşman oldunuz bu tinercilere ilginç

Üst Alt